I. trieda dorast súťažný ročník 2008/2009 – jar:
16. kolo – 14.-15. marca 2009:
Štvrtok n/O – Vydrany ne 12.00
Dolný Štál – Holice n/O ne 12.00
Okoč-Sokolec – Povoda ne 12.00
Šamorín „B“ – Kostolné Kračany (v Mliečne) so 12.00
Vieska – voľný los
Baka – FK Zlaté Klasy ne 10.30
Jahodná – Trhová Hradská so 12.00
Ohrady – Lehnice ne 12.00
17. kolo – 21.-22. marca 2009:
Ohrady – Štvrtok n/O ne 12.30
Lehnice – Jahodná ne 12.30
Trhová Hradská – Baka so 15.00
FK Zlaté Klasy – Vieska ne 12.30
Voľný los – Šamorín „B“
Kostolné Kračany – Okoč-Sokolec so 12.30
Povoda – Dolný Štál so 12.30
Holice n/O – Vydrany ne 12.30
18. kolo – 28.-29. marca 2009:
Štvrtok n/O – Holice n/O ne 12.30
Vydrany – Povoda ne 12.30
Dolný Štál – Kostolné Kračany ne 12.30
Okoč-Sokolec – voľný los
Šamorín „B“ – FK Zlaté Klasy (v Mliečne) so 12.30
Vieska – Trhová Hradská so 12.30
Baka – Lehnice ne 10.30
Jahodná – Ohrady ne 12.30
19. kolo – 4.-5. apríla 2009:
Jahodná – Štvrtok n/O so 13.00
Baka – Ohrady so 13.00
Lehnice – Vieska ne 13.00
Trhová Hradská – Šamorín „B“ so 15.30
FK Zlaté Klasy – Okoč-Sokolec ne 13.00
Voľný los – Dolný Štál
Kostolné Kračany – Vydrany so 13.00
Povoda – Holice n/O so 13.00
20. kolo – 11.-12. apríla 2009:
Štvrtok n/O – Povoda ne 13.00
Holice n/O – Kostolné Kračany ne 13.00
Vydrany – voľný los
Dolný Štál – FK Zlaté Klasy ne 13.00
Okoč-Sokolec – Trhová Hradská ne 13.00
Šamorín „B“ – Lehnice (v Mliečne) so 13.00
Vieska – Ohrady so 13.00
Baka – Jahodná ne 10.30
21. kolo – 18.-19. apríla 2009:
Baka – Štvrtok n/O so 13.30
Jahodná – Vieska so 13.30
Ohrady – Šamorín „B“ ne 13.30
Lehnice – Okoč-Sokolec ne 13.30
Trhová Hradská – Dolný Štál so 16.00
Vydrany – FK Zlaté Klasy ne 13.30
Voľný los – Holice n/O
Kostolné Kračany – Povoda so 13.30
22. kolo – 25.-26. apríla 2009:
Štvrtok n/O – Kostolné Kračany ne 13.30
Povoda – voľný los
Holice n/O – FK Zlaté Klasy ne 13.30
Vydrany – Trhová Hradská ne 13.30
Dolný Štál – Lehnice ne 13.30
Okoč-Sokolec – Ohrady ne 13.30
Šamorín „B“ – Jahodná (v Mliečne) so 13.30
Vieska – Baka so 13.30
23. kolo – 2.-3. mája 2009:
Vieska – Štvrtok n/O so 14.00
Baka – Šamorín „B“ so 14.00
Jahodná – Okoč-Sokolec so 14.00
Ohrady – Dolný Štál ne 14.00
Lehnice – Vydrany ne 14.00
Trhová Hradská – Holice n/O so 16.30
FK Zlaté Klasy – Povoda ne 14.00
Voľný los – Kostolné Kračany
24. kolo – 9.-10. mája 2009:
Štvrtok n/O – voľný los
Kostolné Kračany – FK Zlaté Klasy so 14.00
Povoda – Trhová Hradská so 14.00
Holice n/O – Lehnice ne 14.00
Vydrany – Ohrady ne 14.00
Dolný Štál – Jahodná ne 14.00
Okoč-Sokolec – Baka ne 14.00
Šamorín „B“ – Vieska (v Mliečne) so 14.00
25. kolo – 16.-17. mája 2009:
Šamorín „B“ – Štvrtok n/O (v Mliečne) so 14.30
Vieska – Okoč-Sokolec so 14.30
Baka – Dolný Štál so 14.30
Jahodná – Vydrany so 14.30
Ohrady – Holice n/O ne 14.30
Lehnice – Povoda ne 14.30
Trhová Hradská – Kostolné Kračany so 17.00
FK Zlaté Klasy – voľný los
26. kolo – 23.-24. mája 2009:
Štvrtok n/O – FK Zlaté Klasy ne 14.30
Voľný los – Trhová Hradská
Kostolné Kračany – Lehnice so 14.30
Povoda – Ohrady so 14.30
Holice n/O – Jahodná ne 14.30
Vydrany – Baka ne 14.30
Dolný Štál – Vieska ne 14.30
Okoč-Sokolec – Šamorín „B“ ne 14.30
27. kolo – 30.-31. mája 2009:
Štvrtok n/O – Okoč-Sokolec ne 14.30
Šamorín „B“ – Dolný Štál (v Mliečne) so 14.30
Vieska – Vydrany so 14.30
Baka – Holice n/O so 14.30
Jahodná – Povoda ne 14.30
Ohrady – Kostolné Kračany ne 14.30
Lehnice – voľný los
Trhová Hradská – FK Zlaté Klasy so 17.00
28. kolo – 7. júna 2009:
Štvrtok n/O – Trhová Hradská ne 15.00
FK Zlaté Klasy – Lehnice ne 15.00
Voľný los – Ohrady
Kostolné Kračany – Jahodná ne 15.00
Povoda – Baka ne 15.00
Holice n/O – Vieska ne 15.00
Vydrany – Šamorín „B“ ne 15.00
Dolný Štál – Okoč-Sokolec ne 15.00
29. kolo – 13. júna 2009:
Dolný Štál – Štvrtok n/O so 15.00
Okoč-Sokolec – Vydrany so 15.00
Šamorín „B“ – Holice n/O (v Mliečne) so 15.00
Vieska – Povoda so 15.00
Baka – Kostolné Kračany so 15.00
Jahodná – voľný los
Ohrady – FK Zlaté Klasy so 15.00
Lehnice – Trhová Hradská so 15.00
30. kolo – 21. júna 2009:
Štvrtok n/O – Lehnice ne 15.00
Trhová Hradská – Ohrady ne 15.00
FK Zlaté Klasy – Jahodná ne 15.00
Voľný los – Baka
Kostolné Kračany – Vieska ne 15.00
Povoda – Šamorín „B“ ne 15.00
Holice n/O – Okoč-Sokolec ne 15.00
Vydrany – Dolný Štál ne 15.00