6. kolo
I. trieda dospelí – 6. kolo – 12.-13. septembra 2009:
Okoč-Sokolec– Vydrany 4:0(2:0), g.: Herczeg Miklós (28.), Raffai András (33.), Belucz Gábor (62.), Kosár Attila (87.)
Veľké Blahovo – Štvrtok na Ostrove 1:2(0:1), g.: Döme Tibor (56.) – Kadlečík Juraj (30.), Ajpek Marián (63.)
Lehnice – Blatná na Ostrove 3:1(1:0), g.: Novotný Juraj (34.), Sárközi Ján (60.), Zirig Martin (90.) – Lelkes Ladislav (73.)
Jahodná – Janíky 2:1(1:0), g.: Bugár Zoltán (4.), Pénzes Róbert (72.) – Mórocz Patrik (57.)
Baka – Trnávka 1:3(1:2), g.: Horváth Ladislav (45.) – Albert Balázs (27.), Fekete Balázs (43.), Ondua Hubert (57.)
Kráľovičove Kračany – Kostolné Kračany 3:1(0:1), g.: Hervay Ladislav (53., 57.), Lelkes Tomáš (69.) – Perczell Anton (1.)
Rohovce – Baloň 4:0(3:0), g.: Nagy Tomáš (15.), Gönczöl Csaba (18.), Vörös Gábor (vlastný gól ) (40.), Ambrus Róbert (80.)
Čenkovce – Holice na Ostrove 2:1(0:1), g.: Hudec Mário (71.), Jurcsík Kálmán (86.) – Mészáros Marián (45.)
1. | Lehnice | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | :5 | 18 | 9 |
2. | Rohovce | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | :5 | 13 | 1 |
3. | Holice n/O | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | :12 | 12 | 3 |
4. | Okoč-Sokolec | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | :13 | 10 | 1 |
5. | Štvrtok n/O | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | :10 | 10 | 1 |
6. | Kostolné Kračany | 6 | 3 | 0 | 3 | 16 | :10 | 9 | -3 |
7. | Čenkovce | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | :7 | 9 | -3 |
8. | Kráľovičove Kračany | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | :7 | 9 | -3 |
9. | Veľké Blahovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | :12 | 9 | -3 |
10. | Baka | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | :8 | 8 | -4 |
11. | Baloň | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | :16 | 7 | -5 |
12. | Jahodná | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | :15 | 7 | 1 |
13. | Trnávka | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | :13 | 6 | 3 |
14. | Janíky | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | :12 | 5 | -5 |
15. | Blatná n/O | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 | :17 | 4 | 4 |
16. | Vydrany | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | :22 | 1 | -5 |
II. trieda dospelí – 6. kolo – 12.-13. septembra 2009:
Lúč na Ostrove – Malé Dvorníky 1:1(0:0), g.: Mórocz Attila (57.) – László Ákos (83.)
*Veľká Paka – Hubice 6:1(1:0),
Potônske Lúky – Dolný Štál 1:0(1:0), g.: Pőthe Dénes (14.)
Ňárad – Padáň 1:2(0:1), g.: Johancsik Gabriel (75.) – Kosár Szabolcs (36.), Berecz Vojtech (70.)
Horná Potôň – Horný Bar 2:4(1:3), g.: Nagy Jozef (42.), Ozsvald Otto (49.) – Almási Tibor (38., 47.), Mészáros Ondrej (14.), Csémy Balázs (32.)
Povoda – Ižop 3:3(1:3), g.: Bartal Erik (74., 76.), Szabó Peter (19.) – Pajor Karol (8.), Uharček Marek (27.), Vörös Gabriel (29.)
Veľké Dvorníky – Čilizská Radvaň 0:0,
Michal na Ostrove – Nový Život „B“ 2:0(2:0), g.: g.: Puha František (15.), Czucz Richard (43.)
III. trieda dospelí – 6. kolo – 12.-13. septembra 2009:
Blahová – Trnávka „B“ 14:1(7:0), g.: Karáčoň Peter (46., 49., 55., 75.), Kuczman Alfréd (3., 37.), Kerďo Štefan (20., 83.), Churý Ján (23., 40.), Pochaba Matúš (5.), Gašparovič Ernest (10.), Chreno Emil (65.), Frišlovič Tomáš (71.) – Gódány Tibor (73.)
Šamorín „B“ – Mierovo 2:3(0:0), g.: Haluska Péter (49.), Sipos Július (90.) – Sudar Alexander (66.), Rigó Attila (72.), Rigó Ladislav (89.)
Bodíky – Čakany 2:2(2:1), g.: Posvancz Ján (17.), Krumpolec Radomír (vlastný gól) (45.) – Mikóczi František ml. (22.), Bugár Árpád (70.)
Sap – Trstená na Ostrove 1:2(0:2), g.: Tóth Csaba (87.) – Somogyi Jozef (35.), Cséfalvay Balázs (40.)
I. trieda ženy – 4. kolo – 12.-15. septembra 2009:
Zápas FK Zlaté Klasy – Rohovce je odložený na 15. septembra 2009 (utorok) 16.00 hod.
Tôň – Dolný Štál 1:3(1:1), g.: Marosiová Erika (35.) – Baráthová Anikó (20., 72.), Bereczová Helena (80.)
Malé Dvorníky malo voľno
I. trieda dorast – 6. kolo – 12.-15. septembra 2009:
Okoč-Sokolec – Vydrany 1:6(1:3),
Trhová Hradská – Ohrady 0:2(0:1),
Lehnice – Dolný Štál 3:2(1:1),
Jahodná – Janíky 3:0(0:0),
Zápas Baka – FK ŠG 2007 Dunajská Streda je odložený na 15. septembra 2009 (utorok) 16.00 hod.
Šamorín „B“ – Čilizská Radvaň 0:0,
Čenkovce – Holice na Ostrove 3:0(1:0),
FK Zlaté Klasy malo voľno
Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže
II. trieda dorast – 6. kolo – 12.-13. septembra 2009:
Rohovce – Horná Potôň 0:5(0:1),
Zápas FK ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ – Kostolné Kračany „B“ sa nehral, lebo hracia plocha nebola pripravená na stretnutie
Mad – DAC 1904 Dunajská Streda „C“ 2:5(0:0),
Ňárad – Pataš 1:2(1:1),
I. trieda starší žiaci skupina „A“ – 4. kolo – 9. septembra 2009:
Trnávka – Lehnice 0:11(0:6), g.: Csölle Mário (27., 42., 49.), Buga Erik (19., 62.), Varga Erik (33., 66.), Gašparík Tibor (12.), Reicher Erik (16.), Šipoš Tamás (22.), Zátrok Erik (59.)
Horný Bar – Veľké Blahovo 0:5(0:2), g.: Rigó Milan (30., 40., 60.), Csiba Patrik (23.), Koller Nikolas (60.)
Čenkovce – Veľká Paka 6:1(4:1), g.: Stim Dávid (3.), Nagy Ádám (7., 23.), Nagy Mikuláš (33.), Sipos Marián (44.), Tankó František (62.) – Jozefík Štefan (20.)
Nový Život – Roma Zlaté Klasy 0:9(0:4), g.: Rigó Richard (2., 34., 58., 65.), Ronin Ramon (35., 39., 51.), Radič Patrik (30.), Rigó Tibor (70.)
Rohovce – ŠTK Šamorín „B“ 1:3(1:2), g.: Halász Gábor (27.) – Pénzes Attila (6.), Szabó Martin (24.), Derzsi Gergely (44.)
Orechová Potôň – Holice na Ostrove 1:2(1:1), g.: Stojka Nikolas (11.) – Horváth Zsolt (25.), Bittera Norbert (68.)
FK Zlaté Klasy malo voľno
I. trieda starší žiaci skupina „A“ – 5. kolo – 11.-12. septembra 2009:
Holice na Ostrove – Trnávka 5:0(2:0),
ŠTK Šamorín „B“ – Orechová Potôň 8:0(3:0),
Roma Zlaté Klasy – Rohovce 9:1(3:1), g.: Rigó Tibor (16., 41., 50., 55.), Ronin Ramon (15., 43.), Botló Ferenc (30.), Rigó Erik (52.), Radič Patrik (66.) – Halász Gábor (7.)
Veľká Paka – FK Zlaté Klasy 0:5(0:3),
Veľké Blahovo – Čenkovce 3:0(1:0),
Lehnice – Horný Bar 10:0(5:0),
Nový Život malo voľno
Poznámka: Horná Potôň po 1. kole odhlásili svoje družstvo zo súťaže
I. trieda starší žiaci skupina „B“ – dohrávka 3. kola – 7. septembra 2009:
Medveďov – Trhová Hradská 0:12(0:5), g.: Kvassay György (12., 24., 32., 60.), Mikóczy Tibor (48., 52., 63.), Bugár Szilveszter (20., 36.), Mészáros Árpád (22., 45.), Németh Gergely (40.)
I. trieda starší žiaci skupina „B“ – 4. kolo – 9. septembra 2009:
Topoľníky – Trhová Hradská 4:0(2:0), g.: Csölle Roland (8., 40., 52.), Vangel René (40.)
Malé Dvorníky – Medveďov 18:0(8:0), g.: Fekete András (3., 8., 22., 26., 44., 56.), Sütő Andreas (12., 13., 38., 39.), Bertók Adrián (18., 47., 50., 60.), Burger Peter (32.), Gaál Gergely (42.), Papko Vladimír (53.), Sárkány Márk (55.)
Baka – Kostolné Kračany 5:0(1:0), g.: Hegedűs Balázs (19.), Patasi Gergely (45.), Matus Balázs (54.), Nagy Tamás (57.), Nagy Árpád (62.)
Gabčíkovo – Okoč-Sokolec 0:0,
Baloň – Veľké Dvorníky 4:4(1:2), g.: Zsidó Tibor (17.), Fodor Daniel (42.), Vida Máté (50.), Polák Gergely (51.) – Fajner Imrich (15.), Forró Tomáš (30.), Sipos František (39.), Neumahr Nikolas (62.)
Ižop – Veľký Meder 4:3(4:2), g.: Németh Roland (10., 18., 30.), Kacz Mário (12.) – Szabó Tibor (13., 60.), Németh János (28.)
Vrakúň malo voľno
I. trieda starší žiaci skupina „B“ – 5. kolo – 11.-12. septembra 2009:
Veľký Meder – Topoľníky 0:8(0:6),
Veľké Dvorníky – Ižop 1:1(1:1),
Okoč-Sokolec – Baloň 4:2(1:1), g.: Lukovics Tamás (10., 48.), Vörös Richard (58.), Károlyi Norbert (60.) – Vida Máté (21., 53.)
Kostolné Kračany – Gabčíkovo 3:3(2:1),
Medveďov – Vrakúň 1:5(0:3),
Trhová Hradská – Malé Dvorníky 0:2(0:1),
Baka malo voľno