5. kolo
6. 9. 2009
I. trieda dospelí – 5. kolo – 5.-6. septembra 2009:
Holice na Ostrove – Okoč-Sokolec 4:1(2:1), g.: Varga Peter (3.), Mészáros Marián (40.), Bernáth Jozef (58.), Štrba Lukáš (65.) – Herczeg Miklós (6.)
Čenkovce – Rohovce 0:1(0:1), g.: Farkas Juraj (11.)
Baloň – Kráľovičove Kračany 2:2(1:1), g.: Farkas Ladislav (40.), Horváth Ladislav (47.) – Hervay Ladislav (38.), Lelkes Tamás (67.)
Kostolné Kračany – Trnávka 2:0(0:0), g.: Szabó Peter (53.), Matus Erik (88.)
Baka – Jahodná 0:0,
Janíky – Lehnice 1:3(1:1), g.: Nyársik Ján (43.) – Rigó Zsolt (83., 89.), Burda Miroslav (36.)
Veľké Blahovo – Blatná na Ostrove 3:2(2:2), g.: Rigó Anton (14.), Zilizi Ákos (35.), Döme Tibor (62.) – Miklós Imrich (12., 25.)
Štvrtok na Ostrove – Vydrany 2:0(1:0), g.: Vihnalik Tomáš (12.), Hromada Ladislav (84.)
1. | Lehnice | 5 | 5 | 0 | 0 | 16 | :4 | 15 | 9 |
2. | Holice n/O | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | :10 | 12 | 3 |
3. | Rohovce | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | :5 | 10 | 1 |
4. | Kostolné Kračany | 5 | 3 | 0 | 2 | 15 | :7 | 9 | -3 |
5. | Veľké Blahovo | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | :10 | 9 | 0 |
6. | Baka | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | :5 | 8 | -1 |
7. | Baloň | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | :12 | 7 | -5 |
8. | Štvrtok n/O | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | :9 | 7 | -2 |
9. | Okoč-Sokolec | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | :13 | 7 | 1 |
10. | Čenkovce | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | :6 | 6 | -3 |
11. | Kráľovičove Kračany | 5 | 1 | 3 | 1 | 6 | :6 | 6 | -3 |
12. | Janíky | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | :10 | 5 | -5 |
13. | Blatná n/O | 5 | 1 | 1 | 3 | 10 | :14 | 4 | 4 |
14. | Jahodná | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | :14 | 4 | 1 |
15. | Trnávka | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | :12 | 3 | 0 |
16. | Vydrany | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | :18 | 1 | -5 |
II. trieda dospelí – 5. kolo – 5.-6. septembra 2009:
Michal na Ostrove – Lúč na Ostrove 3:0(2:0), g.: Nagy Szabolcs (15.), Czucz Richard (19.), Kálmán Norbert (80.)
Nový Život „B“ – Veľké Dvorníky 2:2(1:1), g.: Farkas Tamás (8., 81.) – Végh Ján (17., 60.)
Čilizská Radvaň – Povoda 2:0(0:0), g.: Gaál Tamás (49.), Zalka Adrián (50.)
Ižop – Horná Potôň 5:2(3:0), g.: Ledeczky Imrich (36., 58.), Pajor Karol (13.), Dingha Csaba (14.), Vörös Gabriel (86.) – Török Zsolt (59.), Horváth Erik (60.)
Horný Bar – Ňárad 1:1(1:1), g.: Lelkes Karol (13.) – Végh Mikuláš (14.)
Padáň – Potônske Lúky 0:2(0:0), g.: Tóth Barnabás (54.), Csánó Dániel (76.)
Dolný Štál – Veľká Paka 3:1(1:0), g.: László Zoltán (32.), Balogh Tamás (79.), Bíró Szabolcs (89.) – Juhász Zoltán (54.)
Hubice – Malé Dvorníky 3:3(0:3), g.: Štrba Roman (60.), Homolka Juraj (65.), Pittner Branislav (70.) – Bazsó Krisztián (5., 40.), Bubeník Miroslav (35.)
III. trieda dospelí – 5. kolo – 6. septembra 2009:
Sap – Blahová 6:1(2:0), g.: Soós Csaba (19., 68.), Jankó Zoltán (38.), Brezovszky Ladislav (53.), Dékány Zoltán (78.), Dömötör Vojtech (80.) – Kuczman Alfréd (88.)
Trstená na Ostrove – Bodíky 2:1(1:1), g.: Csicsai Zoltán (45.), Cséfalvay Balázs (67.) – Csiba Jozef (5.)
Čakany – Šamorín „B“ 3:2(2:1), g.: Mikóczy František ml. (42., 73.), Mikóczy František st. (33.) – Koszna Marek (21.), Haluska Peter (47.)
Mierovo – Trnávka „B“ 7:0(5:0), g.: Rigó Ľudovít (9., 28.), Sudar Alexander (11., 23.), Rigó Attila (50., 70.), Edmár Tibor (26.)
I. trieda ženy – 3. kolo – 5.-6. septembra 2009:
Tôň – Malé Dvorníky 0:4(0:2), g.: Bugárová Anna (3., 78.), Csicsóová Andrea (32.), Nagyová Viktória (68.)
Dolný Štál – FK Zlaté Klasy 1:0(0:0), g.: Bugárová Anna (55.)
Rohovce malo voľno
I. trieda dorast – 5. kolo – 5.-6. septembra 2009:
Holice na Ostrove – Okoč-Sokolec 0:3(0:0),
Čenkovce – Šamorín „B“ 3:1(1:0),
FK Zlaté Klasy – Baka 1:2(1:0),
FK ŠG 2007 Dunajská Streda – Jahodná 7:1(2:0),
Janíky – Lehnice 0:6(0:4),
Dolný Štál – Trhová Hradská 2:3(1:2),
Ohrady – Vydrany 1:1(0:1),
Čilizská Radvaň malo voľno
Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže
II. trieda dorast – 5. kolo – 5.-6. septembra 2009:
Pataš – Rohovce 9:3(4:2),
Ňárad – Mad 1:1(1:1),
DAC 1904 Dunajská Streda „C“ – FK ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ 1:0(0:0),
Kostolné Kračany „B“ – Horná Potôň 6:2(2:2),
I. trieda starší žiaci skupina „A“ – 3. kolo – 4.-5. septembra 2009:
Orechová Potôň – Trnávka 9:0(3:0),
Holice na Ostrove – Rohovce 4:3(1:2),
Šamorín „B“ – Nový Život 5:2(3:0),
Roma Zlaté Klasy – FK Zlaté Klasy 3:6(1:3),
Veľká Paka – Horný Bar 6:0(2:0),
Veľké Blahovo – Lehnice 2:2(1:0),
Čenkovce malo voľno
Poznámka: Horná Potôň po 1. kole odhlásili svoje družstvo zo súťaže
I. trieda starší žiaci skupina „B“ – 3. kolo – 4.-5. septembra 2009:
Ižop – Topoľníky 2:3(1:2),
Veľký Meder – Baloň 1:0(0:0),
Veľké Dvorníky – Gabčíkovo 0:3(0:3),
Okoč-Sokolec – Baka 5:3(3:2),
Kostolné Kračany – Vrakúň 0:3(0:0),
Zápas Medveďov – Trhová Hradská sa nehral pre nespôsobilý terén
Malé Dvorníky malo voľno