4. kolo
I. trieda dospelí – 4. kolo – 29.-30. augusta 2009:
Okoč-Sokolec – Štvrtok na Ostrove 4:2(2:0), g.: Dohorák Erik (65., 69.), Herczeg Miklós (1.), Tászli Dávid (11.) – Hromada Ladislav (74.), Vihnalík Tomáš (90.)
Vydrany – Blatná na Ostrove 3:4(3:2), g.: Zöld Adrián (10., 27.), Egri Árpád (14.) – Miklós Imrich (19.), Jakóczi Gábor (29.), Nagy Adrián (70.), Darvas Zoltán (82.)
Veľké Blahovo – Janíky 2:1(1:0), g.: Fröhlich Tomáš (10.), Döme Tibor (70.) – Puss Marián (53.)
Lehnice – Baka 3:0(0:0), g.: Novotný Juraj (63.), Sandtner Michal (73.), Rigó Zsolt (87.)
Kostolné Kračany – Jahodná 2:1(1:0), g.: Szabó Peter (9.), Polák Zsolt (61.) – Bugár Zoltán (55.)
Baloň – Trnávka 3:2(1:0), g.: Simon Štefan (7., 87.), Škoda Milan (74.) – Kulich Marián (63., 80.)
Kráľovičove Kračany – Čenkovce 1:0(0:0), g.: Hromada Alexander (80.)
Rohovce – Holice na Ostrove 5:0(3:0), g.: Majthényi Zsolt (21., 58., 79.), Ambrus Róbert (12.), Gönczöl Csaba (45.)
1.
Lehnice
4
4
0
0
13
:3
12
6
2.
Holice n/O
4
3
0
1
10
:9
9
3
3.
Rohovce
4
2
1
1
12
:5
7
-2
4.
Okoč-Sokolec
4
2
1
1
9
:9
7
1
5.
Baka
4
2
1
1
5
:5
7
1
6.
Kostolné Kračany
4
2
0
2
13
:7
6
-3
7.
Čenkovce
4
2
0
2
8
:5
6
0
8.
Baloň
4
2
0
2
10
:10
6
-3
9.
Veľké Blahovo
4
2
0
2
7
:8
6
0
10.
Janíky
4
1
2
1
8
:7
5
-2
11.
Kráľovičove Kračany
4
1
2
1
4
:4
5
-4
12.
Štvrtok n/O
4
1
1
2
7
:9
4
-2
13.
Blatná n/O
4
1
1
2
8
:11
4
4
14.
Trnávka
4
1
0
3
6
:10
3
0
15.
Jahodná
4
1
0
3
8
:14
3
0
16.
Vydrany
4
0
1
3
4
:16
1
-5
II. trieda dospelí – 4. kolo – 29.-30. augusta 2009:
Lúč na Ostrove – Hubice 2:0(1:0), g.: Zöld František (1.), Mészáros Ladislav (46.)
Malé Dvorníky – Dolný Štál 1:4(1:1), g.: László Mikuláš (45.) – Bíró Szabolcs (64., 81.), László Zoltán (38.), Balogh Imrich (88.)
Potônske Lúky – Horný Bar 3:1(2:1), g.: Csánó Dániel (16.), Tóth Barnabás (40.), Sárközi Boris (66.) – Halász Tibor (42.)
Ňárad – Ižop 0:2(0:1), g.: Ledeczky Imrich (42., 49.)
Horná Potôň – Čilizská Radvaň 1:2(0:2), g.: Miklós Attila (70.) – Horváth Jozef (2., 8.)
Povoda – Nový Život „B“ 2:1(2:0), g.: Szabó Attila (30.), Szabó Peter (45.) – Horváth Radoslav (80.)
Veľké Dvorníky – Michal na Ostrove 2:5(1:2), g.: Katona Marián (10.), Bögi Eugen (88.) – Czucz Richard (53., 59.), Puha František (1.), Kun Tomáš (25.), Kálmán Norbert (70.)
Zápas Veľká Paka – Padáň sa hrá 1. septembra 2009 (utorok) o 16.00 hod.
III. trieda dospelí – 4. kolo – 29.-30. augusta 2009:
Blahová – Mierovo 4:1(0:1), g.: Kuczman Alfréd (65., 70.), Kerďo Štefan (82., 86.) – Jurák Marián (40.)
Čakany – FC Friends (Trnávka „B“) 9:0(3:0), g.: Mikóczi František ml. (45., 56., 69.), Bugár Árpád (7.), Mikóczi František st. (20.), Strmiska Michal (67.), Krošštata Peter (76.), Ecery Andrej (80.), Kovács Róbert (89.)
Šamorín „B“ – Trstená na Ostrove 2:2(1:1), g.: Zsemle Árpád (vlastný gól) (13.), Haluska Péter (51.) – Csicsay Zoltán (27.), Ľupták Dušan (74.)
Bodíky – Sap 5:0(3:0), g.: Csiba Jozef (5., 17.), Kozmér Mário (22.), Zsigray Ladislav (60.), Hodossi Krisztián (70.)
I. trieda ženy – 2. kolo – 30. augusta 2009:
Malé Dvorníky – Rohovce 3:4(1:1), g.: Vangelová Brigita (2., 72., 78.) – Bognárová Silvia (15., 70.), Bothová Csilla (vlastný gól) (60.), Csánóóvá Agneša (45.)
Zápas FK Zlaté Klasy – Tôň odložený na 1. septembra 2009 (utorok) 17.00 hod.
Dolný Štál malo voľno
I. trieda dorast – 4. kolo – 29.-30. augusta 2009:
Ohrady – Okoč-Sokolec 7:0(2:0),
Vydrany – Dolný Štál 11:0(7:0),
Trhová Hradská – Janíky 7:2(3:1),
Lehnice – FK ŠG 2007 Dunajská Streda 0:3(0:0),
Jahodná – FK Zlaté Klasy 3:3(3:0),
Baka – Čilizská Radvaň 8:0(3:0),
Šamorín „B“ – Holice na Ostrove 6:1(4:1),
Čenkovce mali voľno
Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže
II. trieda dorast – 4. kolo – 29.-30. augusta 2009:
Kostolné Kračany „B“ – Rohovce 4:0(4:0),
Horná Potôň – DAC 1904 Dunajská Streda „C“ 0:5(0:2),
Ňárad – FK ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ 0:7(0:3),
Mad – Pataš 1:0(1:0),
Dohrávka z 3. kola:
Mad – Rohovce 7:0(3:0), g.: Tóth Karol (12., 32., 37., 42., 80.), Tóth Milan (55.), Kázmér Ádám (72.)
I. trieda starší žiaci skupina „A“ – 2. kolo – 28.-29. augusta 2009:
Trnávka – Veľké Blahovo 2:15(0:3),
Lehnice – Veľká Paka 9:0(3:0),
Čenkovce – Roma Zlaté Klasy 0:7(0:4),
Zápas FK Zlaté Klasy – Šamorín „B“ odložený na 16. septembra 2009 (streda) 16.30 hod.
Nový Život – Holice na Ostrove 21:0(8:0),
Rohovce – Orechová Potôň 7:0(3:0),
Horný Bar malo voľno
Poznámka: Horná Potôň po 1. kole odhlásili svoje družstvo zo súťaže
I. trieda starší žiaci skupina „B“ – 2. kolo – 28.-29. augusta 2009:
Topoľníky – Medveďov 16:0(7:0),
Malé Dvorníky – Kostolné Kračany 13:0(4:0),
Vrakúň – Okoč-Sokolec 2:7(1:3),
Baka – Veľké Dvorníky 7:1(4:1),
Gabčíkovo – Veľký Meder 8:1(5:0),
Zápas Baloň – Ižop odložený na 31. augusta 2009 (pondelok) 16.30 hod.
Trhová Hradská malo voľno