2. kolo
I. trieda dospelí – 2. kolo – 15.-16. augusta 2009:
Okoč-Sokolec – Blatná na Ostrove 4:2(3:1), g.: Dohorák Erik (4.), Tóth Árpád (28.), Herceg Miklós (41.), Takács Ladislav (80.) – Lelkes Ladislav (15.), Csanaky Jozef (80.)
Štvrtok na Ostrove – Janíky 3:3(2:3), g.: Valocsay Štefan (7., 14., 83.) – Nyársik Peter (19.), Nyársik Ján (29.), Salák Ivan (45.)
Vydrany – Baka 0:0,
Veľké Blahovo – Kostolné Kračany 2:0(2:0), g.: Döme Tibor (32.), Šimon Viktor (41.)
Lehnice – Baloň 5:2(3:0), g.: Novotný Juraj (14.), Sandtner Michal (35.), Rigó Zsolt (44.), Fedor Ivan (67.), Adamkovič Ľubomír (90.) – Csicsay Alexander (66., 88.)
Jahodná – Čenkovce 2:5(2:2), g.: Szekács Attila (18.), Bugár Zoltán (40.) – Matuš Jozef (15., 74.), Jurcsik Kálmán (32.), Illés Attila (53.), Hudec Mário (68.)
Trnávka – Holice na Ostrove 1:3(0:1), g.: Albert Balázs (88.) – Varga Balázs (44.), Csánó Dávid (62.), Varga Peter (71.)
Kráľovičove Kračany – Rohovce 2:2(1:2), g.: Hodossi Patrik (8.), Lelkes Tamás (57.) – Fekete Zoltán (9.), Majthényi Zsolt (36.)
2. TJ Lehnice 2 2 0 0 7:2 6
3. Družstevník Okoč-Sokolec 2 1 1 0 5:3 4
4. FK Baka 2 1 1 0 2:0 4
5. N § N Atyp Kostolné Kračany 2 1 0 1 10:3 3
6. SC Čenkovce 2 1 0 1 5:4 3
7. Družstevník Baloň 2 1 0 1 6:6 3
8. Futbalový klub Trnávka 2 1 0 1 4:4 3
9. Družstevník Veľké Blahovo 2 1 0 1 3:4 3
10. ŠM Janíky 2 0 2 0 5:5 2
11. Družstevník Kráľ. Kračany 2 0 2 0 3:3 2
12. Dynamo Blatná n/O 2 0 1 1 4:6 1
13. ŠK Rohovce 2 0 1 1 3:5 1
14. ŠM Štvrtok n/O 2 0 1 1 3:5 1
15. FC Vydrany 2 0 1 1 1:10 1
16. Palas Jahodná 2 0 0 2 5:11 0I
II. trieda dospelí – 2. kolo – 15.-16. augusta 2009:
Lúč na Ostrove – Dolný Štál 1:0(0:0), g.: Kovács Alfréd (vlastný gól) (50.)
Hubice – Padáň 2:1(1:1), g.: Štrba Roman (25.), Johancsik Štefan (52.) – Krnáč Ján (38.)
Malé Dvorníky – Horný Bar 4:2(3:0), g.: Šindler Juraj (15.), Pustay Andrej (29.), Képesi Alexander (40.), Katona Jozef (60.) – Csémy Balázs (68.), Almási Tibor (81.)
Veľká Paka – Ižop 5:3(2:1), g.: Hluško Michal (26., 63.), Santai Milan (34.), Andrássy Balázs (60.), Juhász Zoltán (81.) – Pálffy Gábor (54., 90.), Ledeczky Imrich (23.)
Potônske Lúky – Čilizská Radvaň 4:2(2:1), g.: Wimmer Peter (42., 83.), Tóth Barnabás (24.), Csánó Dániel (90.) – Belovič Ján (27., 55.)
Ňárad – Nový Život „B“ 4:0(3:0), g.: Johancsik Gabriel (34.), Csiba Imrich (37.), Csölle Norbert (44.), Németh Peter (90.)
Horná Potôň – Michal na Ostrove 4:1(0:0), g.: Szabó Richard (51.), Török Zsolt (76.), Miklós Attila (78.), Mancal Attila (90.) – Puha František (53.)
Povoda – Veľké Dvorníky 3:3(1:1), g.: Bartal Erik (31., 50.), Kiss Ernest (63.) – Végh Viktor (17.), Bögi Eugen (60.), Végh Ján (65.)
III. trieda dospelí – 2. kolo – 15.-16. augusta 2009:
Blahová – Čakany 3:5(1:2), g.: Kuczman Alfréd (14.)Valentín Ján (49.), Gašparovič Ernest (85.) – Dudáš Peter (16.), Mikóczy František (24.), Gašparovič Ernest (vlastný gól) (51.), Strmiska Michal (81.), Krošštata Peter (86.)
Mierovo – Trstená na Ostrove 0:3(0:0), g.: Somogyi Jozef (59.), Vida Peter (70.), Fülemits Gejza (79.)
FC Friends (Trnávka „B“) – Sap 1:1(1:1), g.: Lengyel Ladislav (34.) – Écsi Ladislav (39.)
Šamorín „B“ – Bodíky 3:2(0:0), g.: Fürdős Ladislav (71., 90.), Sipos Júius (50.) – Megyeri Ladislav (77.), Világi Attila (90.)
I. trieda dorast – 2. kolo – 15.-16. augusta 2009:
Okoč-Sokolec – Dolný Štál 3:0(2:0), g.: Nagy Bálint (11.), Végh László (33.), Vendégh István (54.)
Ohrady – Janíky 8:0(4:0), g.: Boráros Juraj (2., 6.), Németh Ádám (48., 53.), Gaál Adrián (29.), Orbán Róbert (37.), Gaál Dávid (81.), Zsemlye Tibor (89.)
Vydrany – FK ŠG 2007 Dunajská Streda 2:5(1:2), g.: Rigó Peter (27.), Rigó Erik (69.) – Zvoncsár Patrik (6., 60., 68.), Sipos Peter (17.), Bokora Peter (88.)
Trhová Hradská – FK Zlaté Klasy 3:2(1:1), g.: Szabó Dávid (21.), Hozák Zoltán (56.), Kozma Bálint (75.) – Lengyel Gábor (7., 80.)
Lehnice – Čilizská Radvaň 3:1(2:0), g.: Szlanyina Richard (5.), Buga Richard (37.), Németh Gábor (66.) – Szivanyó Ádám (60.)
Jahodná – Čenkovce 2:1(1:1), g.: Mészáros Balázs (34.), Molnár Róbert (46.) – Sárközi Árpád (5.)
Baka – Holice na Ostrove 6:1(2:1), g.: Mészáros Márk (1., 62.), Kovács Tamás (40., 68.), Bódis Gergely ( 75., 83.) – Viola Ádám (17.)
Šamorín „B“ malo voľno
Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže
II. trieda dorast – 2. kolo – 13.-16. augusta 2009:
Rohovce – DAC 1904 Dunajská Streda „C“ 1:6(0:3), g.: Majthényi Dávid (53.) – Szerda Nikolas (16.), Sánka Gabriel (25.), Kiss Tamás (32.), Tar Tibor (vlastný gól) (51.), Kázmér Kristóf (75.), Görözdi András (84.)
Kostolné Kračany „B“ – Ňárad 3:2(2:2), g.: Erdős Peter (37., 73.), Csémi Nikolas (4.) – Écsi Attila (34., 40.)
Horná Potôň – Pataš 0:1 nedohrané v 31. minúte rozhodca predčasne ukončil zápas, nakoľko hostia odmietli pokračovať v hre (v 26. minúte vylúčený hráč hostí už v civile udrel domáceho usporiadateľa, následne nato sa spustila hromadná bitka medzi divákmi a hráčmi. Po ukľudnení situácie vedúci hostí odvolal svoje mužstvo z hracej plochy), g.: Pavlech Balázs (8.)
FK ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ – Mad 15:1(11:0), g.: Gáspár Zsolt (21., 27., 41., 44.), Kozma Gábor (2., 29., 33.), Bokora Peter (23., 39., 82.), Vajda Balázs (8., 54.), Zvoncsár Patrik (42., 83.), Sidó Tamás (61.) – Tóth Karol (77.)