1. kolo vo výsledkoch
I. trieda dospelí – 1. kolo – 8.-9. augusta 2009:
Kráľovičove Kračany – Okoč-Sokolec 1:1(0:1), g.: Hervay Andreas (52.) – Tászli Dávid (26.)
Rohovce – Trnávka 1:3(0:2), g.: Fekete Zoltán (90.) – Ambrus Róbert (vlastný gól ) (15.), Ondua Hubert (26.), Ferenczi Tamás (65.)
Holice na Ostrove – Jahodná 6:3(3:1), g.: Mészáros Marián (10.), Štrba Lukáš (23.), Tóth Peter (26.), Varga Peter (56.), Simon Olivér (77.), Bernáth Tibor (90.) – Tászli Zoltán (19.), Szolgai Zoltán (50.), Bugár Zoltán (75.)
Čenkovce – Lehnice 0:2(0:0), g.: Sandtner Michal (51.), Fedor Ivan (89.)
Baloň – Veľké Blahovo 4:1(3:0), g.: Horváth Ladislav (19., 29.), Farkas Ladislav (29., 66.) – Rigó Anton (61.)
Kostolné Kračany – Vydrany 10:1(4:1), g.: Polák Zsolt (18., 23., 80., 83., 90.), Bagári Gábor (2., 72.), Simcsik Roland (38.), Tatai Juraj (57.), Mészáros Lajos (87.) – Zsemlye Norbert (11.)
Baka – Štvrtok na Ostrove 2:0(1:0), g.: Oravec Ladislav (34.), Németh Norbert (64.)
Janíky – Blatná na Ostrove 2:2(2:0), g.: Marcel Zoltán (vlastný gól) (13.), Lojdl Ľuboš (32.) – Miklós Imrich (48., 67.)
II. trieda dospelí – 1. kolo – 8.-9. augusta 2009:
Povoda – Lúč na Ostrove 1:2(0:1), g.: Szabó Peter (46.) – Gombos Árpád (7.), Kitanovič Attila (71.)
Veľké Dvorníky – Horná Potôň 0:0,
Michal na Ostrove – Ňárad 4:2(1:1), g.: Győri Zsolt (77., 85.), Kálmán Norbert (31.), Kvarda Tomáš (75.) – Sárközi Tomáš (10.), Csölle Norbert (67.)
Nový Život „B“ – Potônske Lúky 2:3(1:1), g.: Cséfalvay Ladislav (41.), Horváth Radoslav (51.) – Csánó Dániel (68., 76.), Pőthe Dénes (38.)
Čilizská Radvaň – Veľká Paka 2:1(0:1), g.: Belovič Ján (56., 83.) – Santai Milan (8.)
Ižop – Malé Dvorníky 4:2(2:1), g.: Ledeczky Imrich (19., 61., 72.), Vörös Gabriel (39.) – Katona Jozef (33., 52.)
Horný Bar – Hubice 2:1(1:1), g.: Csémy Balázs (22., 68.) – Štrba Roman (18.)
Padáň – Dolný Štál 0:1(0:1), g.: Balogh Imrich (18.)
III. trieda dospelí – 1. kolo – 8.-9. augusta 2009:
Šamorín „B“ – Blahová 2:1(0:1), g.: Nagy Róbert (63., 90.) – Kerďo Štefan (17.)
Bodíky – FC Friends (Trnávka „B“) 5:0(2:0), g.: Megyeri Ladislav (9., 85.), Zsigrai Ladislav (30., 52.), Kozmér Mário (80.)
Sap – Mierovo 1:5(1:3), g.: Dömötör Vojtech (5.) – Rigó Ľudovít (3., 29., 72.), Sudar Alexander (41., 56.)
Trstená n/O – Čakany 2:1(1:0), g.: Lupták Dušan (39.), Ágh Ladislav (86.) – Mezei František (7.)
I. trieda dorast – 1. kolo – 8.-9. augusta 2009:
Šamorín „B“ – Baka 5:1(1:1), g.: Both Olivér (26., 65., 70.), Molnár András (81.), Szabó Branislav (83.) – Bódis Gergely (19.)
Holice na Ostrove – Jahodná 0:3(0:1), g.: Molnár Róbert (41., 46., 51.)
Čenkovce – Lehnice 0:2(0:0), g.: Novotný Roman (65.), Szlanyina Richard (69.)
Čilizská Radvaň – Trhová Hradská 5:1(4:0), g.: Berecz Ľudovít (12., 38.), Szivanyó Ádám (25.), Steiger Dávid (43.), Vass Marián (67.) – Gombos Márió (vlastný gól) (52.)
FK Zlaté Klasy – Vydrany 0:2(0:2), g.: Rigó Peter (41.), Karácsony Vojtech (45.)
FK ŠG 2007 Dunajská Streda – Ohrady 5:1(2:0), g.: Kozma Gábor (7., 55., 85.), Matejka Imrich (15.), Szabó Otto (87.) – Kontár Norbert (47.)
Janíky – Dolný Štál 1:2(1:1), g.: Horváth Róbert (34.) – Tóth Zdenek (21.), Csémi Ladislav (57.)
Okoč-Sokolec mali voľno
Poznámka: Povoda po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže
II. trieda dorast – 1. kolo – 7.-9. augusta 2009:
FK ŠG 2007 Dunajská Streda „B“ – Rohovce 19:0(10:0), g.: Matejka Imrich (6., 8., 15., 39.), Kozma Gábor (37., 57., 73., 74.), Szabó Otto (46., 59., 61., 68.), Kékesi Attila (19., 54.), Gáspár Zsolt (22., 79.), Vajda Balázs (12.), Zvoncsár Patrik (14.), Sidó Tamás (29.)
Mad – Horná Potôň 5:1(1:0), g.: Tóth Milan (62., 70., 88.), Tóth Karol (7.), Bogyai Dávid (51.) – Csóka Róbert (89.)
Pataš – Kostolné Kračany „B“ 1:2(1:0), g.: Soós Attila (4.) – Csémi Nikolas (58.), Erdős Péter (66.)
Ňárad – DAC 1904 Dunajská Streda „C“ 0:5(0:2), g.: Németh Ľudovít (39., 86.), Sánka Gabriel (41.), Šanta Peter (60.), Bacsfai Tamás (77.)