Súťažný ročník 2008/2009 v číslach
I. trieda dospelí (referent – Németh Andrej):
Tabuľka:
1. FK Zlaté Klasy 30 19 5 6 62:29 62
2. Kráľovičove Kračany 30 17 8 5 57:35 59
3. Čenkovce 30 16 6 8 56:38 54
4. Lehnice 30 14 6 10 62:39 48
5. Trnávka 30 13 7 10 49:38 46
6. Rohovce 30 12 7 11 40:34 43
7. Blatná n/O 30 13 3 14 55:59 42
8. Veľké Blahovo 30 13 3 14 50:58 42
9. Jahodná 30 12 5 13 52:58 41
10. Janíky 30 12 4 14 62:56 40
11. Holice n/O 30 11 7 12 46:43 40
12. Štvrtok n/O 30 11 2 17 60:64 35
13. Kostolné Kračany 30 9 8 13 44:50 35
14. Vydrany 30 9 7 14 38:63 34
15. Horná Potôň 30 10 1 19 38:71 31 – 3 = 28
16. Malé Dvorníky 30 7 5 18 46:82 26
Poznámky:
Počet odohraných zápasov : 240
Kontumácie: 24. kolo Horná Potôň – Čenkovce 0:3 za inzultáciu rozhodcu
Odpočet bodov: Horná Potôň – 3 body
Počet strelených gólov : 817
Gólový priemet za zápas : 3,4
Tabuľka najlepších strelcov:
20 – Polák Zsolt (Malé Dvorníky)
17 – Bugár Zoltán (Jahodná)
16 – Lelkes Tamás (Kráľovičove Kračany)
15 – Novák Attila (Veľké Blahovo), Sakál Pavel (Zlaté Klasy), Salák Ivan (Horná Potôň), Varga Ladislav (Štvrtok n/O)
II. trieda dospelí (referent – Horváth Pavel):
Tabuľka:
1. Baka 30 18 6 6 65:25 60
2. Potônske Lúky 30 15 9 6 50:32 54
3. Horný Bar 30 15 7 8 43:27 52
4. Michal n/O 30 15 5 10 49:37 50
5. Veľká Paka 30 13 8 9 53:45 47
6. Dolný Štál 30 13 5 12 49:44 44
7. Čilizská Radvaň 30 12 6 12 56:56 42
8. Ňárad 30 11 8 11 54:55 41
9. Veľké Dvorníky 30 13 4 13 48:67 43 – 3 = 40
10. Padáň 30 11 6 13 46:57 39
11. Nový Život "B" 30 11 5 14 45:49 38
12. Lúč n/O 30 9 10 11 29:26 37
13. Ižop 30 10 6 14 56:67 36
14. Povoda 30 10 4 16 47:64 34
15. ŠTK Šamorín "B" 30 6 8 16 47:61 26
16. Bodíky 30 6 7 17 40:65 25
Poznámky:
1. Celkový počet odohraných stretnutí: 240
2. Celkový počet strelených gólov: 777
3. Priemer gólov na jedno kolo: 25,9
4. Priemer gólov na jedno stretnutie: 3,24
Odpočet bodov:
SC Veľké Dvorníky – 3 body po skončení súťažného ročníka
Strata ÚHČ domácich zápasov:
Družstevník Horný Bar – na obdobie od 12.10.2008 do 12.10.2009
FK Baka – na obdobie od 01.03.2009 do 01.03.2010
SC Veľké Dvorníky – na obdobie od 01.03.2009 do 01.03.2010
Tabuľka najlepších strelcov:
30 – Oravec Ladislav (Baka)
21 – Végh Ján (Veľké Dvorníky)
17 – Belovičs Ján (Čilizská Radvaň)
15 – Füssi Vojtech (Padáň), Ledeczky Imrich (Ižop)
14 – Hluško Michal (Veľká Paka)
13 – Bajcsi Alexander (Dolný Štál), Csiba Imrich (Ňárad), Kálmán Norbert (Michal n/O), Santai Milan (Veľká Paka)
12 – Balogh Imrich (Dolný Štál), Horváth Jozef (Čilizská Radvaň), Kiss Ernest (Bodíky)
III. trieda dospelí:
Tabuľka:
1. Hubice 26 20 3 3 102:26 63
2. Čakany 26 15 6 5 58:23 51
3. Trstená n/O 26 13 6 7 51:27 45
4. Sap 26 13 5 8 57:39 44
5. Blahová 26 11 5 10 47:46 38
6. Mierovo 26 12 4 10 48:45 40
7. Royal Dunajská Streda 26 10 3 13 57:90 33
8. Horné Mýto 26 8 2 16 45:73 26
9. Trnávka "B" 26 4 4 18 42:81 16
10. Jurová 26 3 4 19 44:101 13
Poznámky :
1. Celkový počet odohraných stretnutí : 131
2. Celkový počet strelených gólov : 551
3. Priemer gólov na jedno kolo : 21,193
4. Priemer gólov na jedno stretnutie : 4,21
Kontumácie :
11. kolo: Poľnohospodár Hubice – Družstevník Jurová 12:0 podľa čl.100/e a 106/2 SP
13. kolo: Družstevník Mierovo – FK Blahová 0:3 podľa čl. 100/i a 106/1 SP
17. kolo: ŠK Horné Mýto – Družstevník Mierovo 2:5 podľa čl. 100/i SP a 106/2 SP
18. kolo: ŠK Čakany – ŠK Team Trstená N/O 0:3 podľa čl. 100/i SP a 106/1 SP
N.10 kolo: Družstevník Mierovo – Družstevník Jurová 3:0 podľa čl. 100/b SP a 106/1 SP
Strata ÚHČ domácich zápasov:
ŠK Horné Mýto – na obdobie od 01.03.2009 do 01.03.2010
Tabuľka najlepších strelcov :
22 – Faltus Miroslav (Hubice)
21 – Pittner Branislav (Hubice)
16 – Ajpek Marian (Trnávka „B“), Lengyel Ladislav (Hubice), Rigó Ľudovít (Mierovo)
14 – Mancal Attila (Royal Dunajská Streda)
12 – Dömötör Vojtech (Sap), Écsi Ladislav (Sap), Molnár Ladislav (Trstená n/O)
11 – Lelkes Karol (Jurová), Lettrich Marek (Hubice)
10 – Heinlein Peter (Čakany), Churý Ján (Blahová)
I. dorast (referent – Šípoš Gábor):
Tabuľka:
1. Kostolné Kračany 28 23 3 2 107:20 72
2. FK Zlaté Klasy 28 21 2 5 122:24 65
3. Lehnice 28 18 6 4 90:42 60
4. Dolný Štál 28 19 2 7 104:47 59
5. Vydrany 28 17 4 7 100:53 55
6. Štvrtok n/O 28 16 2 10 97:60 50
7. Ohrady 28 12 7 9 66:47 43
8. Trhová Hradská 28 10 5 13 57:88 35
9. Baka 28 9 3 16 43:80 30
10. Povoda 28 8 5 15 39:72 29
11. ŠTK Šamorín "B" 28 8 4 16 62:71 28
12. Jahodná 28 7 4 17 43:106 25
13. Okoč-Sokolec 28 7 3 18 37:76 24
14. Holice n/O 28 6 1 21 28:115 19
15. Vieska 28 3 1 24 25:119 10
Poznámky:
Celkový počet odohraných zápasov : 210
Celkový počet strelených gólov : 1005
Priemer gólov na 1 zápas : 4,79
Priemer gólov na 1 kolo : 33,5
Kontumácie:
2. kolo: Vieska- Zlaté Klasy 0:8, v zmysle čl.čl. 100/b a 106/2. SP
3. kolo: Trhová Hradská- Vieska 3:0, na základe č.100/b a 106/1. SP
15. kolo: Okoč-Sokolec – Holice n/O 0:3, na základe čl. 100/i a 106/1. SP
18. kolo: Štvrtok n/O – Holice n/O 3:0 podľa 100/b SP
25. kolo: Lehnice – Povoda 3:0 podľa 100/b SP
26. kolo: Holice n/O – Jahodná 0:3 podľa 100/i SP
Najlepší strelci:
43 – Lengyel Gábor (Zlaté Klasy)
37 – Balogh Tamás (Dolný Štál)
30 – Rigó Erik (Vydrany)
27 – Szlanyina Richard (Lehnice)
26 – Hajdú Ladislav (Štvrtok n/O)
24 – Rásó Tamás (Dolný Štál)
22 – Puha Viktor (Štvrtok n/O)
II. dorast (referent – Šípoš Gábor):
Tabuľka:
1. FK 2007 Kútniky 26 24 0 2 175:12 72
2. Čilizská Radvaň 26 18 1 7 77:41 55
3. Čenkovce 26 14 1 11 67:82 43
4. Janíky 26 7 2 17 38:94 23
5. Mad 26 11 3 12 48:64 36
6. Horná Potôň 26 10 4 12 30:55 34
7. Pataš 26 8 5 13 34:54 29
8. Ňárad 26 1 6 19 21:88 9
Poznámky:
Celkový počet odohraných stretnutí : 104
Celkový počet strelených gólov : 535
Priemer gólov na 1 zápas : 5,11
Priemer gólov na 1 kolo : 17,83
Kontumácie:
7. kolo Čilizská Radvaň- Horná Potôň, 6:0k, podľa čl. 106/2 SP
14. kolo Orechová Potôň- Ňárad 3:0, podľa čl. 100/b SP
17.kolo Čilizská Radvaň- Pataš 3:0 podľa 100/e SP
N1.kolo Horná Potôň- Ňárad 3:0 podľa 100/b SP
N12.kolo Kútniky- Čenkovce 3:0 podľa 100/e SP
N12 .koloJaníky- Čilizská Radvaň 3:0 podľa 10/b SP
Najlepší strelci:
59 – Matejka Imrich (FK 2007 Kútniky)
28 – Dohorák Tomáš (FK 2007 Kútniky)
27 – Rigó János (Čenkovce)
25 – Gaál Tamás (Čilizská Radvaň)
23 – Szabó Otto (FK 2007 Kútniky)
16 – Csiba Róbert (FK 2007 Kútniky)
15 – Vajda Balázs (FK 2007 Kútniky)
14 – Tóth Karol (Mad)
I. trieda ženy (referent – Németh Andrej):
Tabuľka:
1. FK Zlaté Klasy 20 15 1 4 73:21 46
2. Dolný Štál 20 14 3 3 84:33 45
3. Rohovce 20 12 3 5 66:42 39
4. Tôň 20 8 3 9 38:47 27
5. Malé Dvorníky 20 3 3 14 18:59 12
6. Vydrany 20 1 1 18 12:89 4
Poznámky:
Počet odohraných zápasov : 60
Kontumácia : 20. kolo Zlaté Klasy – Malé Dvorníky 3:0 za nepricestovanie
Odpočítané body : nikto
Celkový počet strelených gólov : 292
Priemer na zápas : 4,7
Tabuľka najlepších strelkýň:
31 – Baráthová Anikó (Dolný Štál)
27 – Bugárová Anna (Dolný Štál)
25 – Gregušová Michaela (FK Zlaté Klasy)
I. trieda starší žiaci (referent – Füle Ľudovít):
Nadstavba I. fáza o 1.-12. miesto:
Skupina „E“:
1. Roma Zlaté Klasy 10 8 0 2 51:7 24
2. Lehnice 10 7 1 2 34:10 22
3. Čenkovce 10 6 2 2 30:19 20
4. Rohovce 10 3 1 6 36:28 10
5. Horný Bar 10 2 1 7 14:67 7
6. Horná Potôň 10 1 1 8 10:44 4
Skupina „F“:
1. Okoč-Sokolec 10 8 1 1 48:15 25
2. Malé Dvorníky 10 8 0 2 33:12 24
3. Topoľníky 10 4 1 5 18:23 13
4. Baka 10 4 0 6 16:28 12
5. Baloň 10 2 2 6 21:25 8
6. Dolný Štál 10 2 0 8 7:40 6
Nadstavba I. fáza o 13.-24. miesto:
Skupina „G“:
1. Nový Život 10 9 0 1 62:11 27
2. FK Zlaté Klasy 10 5 2 3 39:17 17
3. Veľká Paka 10 4 2 4 37:30 14
4. Trnávka 10 4 1 5 28:44 13
5. Holice n/O 10 3 2 5 23:35 11
6. Veľké Blahovo 10 0 3 7 15:67 3
Skupina „H“:
1. Trhová Hradská 10 9 0 1 70:14 27
2. Veľký Meder 10 7 0 3 31:21 21
3. Ižop 10 3 2 5 23:40 11
4. Vrakúň 10 3 2 5 30:32 11
5. Kostolné Kračany 10 3 1 6 18:42 10
6. Veľké Dvorníky 10 2 1 7 15:38 7
Nadstavba II. fáza:
Skupina „I“ o 1.-6. miesto:
1. Okoč-Sokolec 10 6 1 3 26:21 19
2. Roma Zlaté Klasy 10 6 0 4 39:10 18
3. Malé Dvorníky 10 5 2 3 21:18 17
4. Čenkovce 10 4 3 3 19:17 15
5. Lehnice 10 3 2 5 15:26 11
6. Topoľníky 10 2 0 8 16:44 6
Skupina „J“ o 7.-12. miesto:
7. Rohovce 10 8 1 1 57:22 25
8. Baloň 10 6 0 4 37:20 18
9. Baka 10 6 0 4 36:19 18
10. Dolný Štál 10 6 0 4 25:20 18
11. Horná Potôň 10 2 1 7 12:27 7
12. Horný Bar 10 1 0 9 11:69 3
Skupina „K“ o 13.-18. miesto:
13. Nový Život 10 8 0 2 42:16 24
14. Trhová Hradská 10 7 0 3 44:16 21
15. Veľká Paka 10 5 1 4 26:27 16
16. Veľký Meder 10 4 0 6 22:32 12
17. Ižop 10 3 0 7 16:51 9
18. FK Zlaté Klasy 10 2 1 7 14:22 7
Skupina „L“ o 19.-24. miesto:
19. Vrakúň 10 6 2 2 41:22 20
20. Holice n/O 10 4 5 1 26:19 17
21. Veľké Dvorníky 10 5 2 3 19:25 17
22. Kostolné Kračany 10 5 1 4 40:32 16
23. Trnávka 10 2 1 7 25:31 7
24. Veľké Blahovo 10 2 1 7 31:53 7
Poznámky:
Počet kôl: 12
Počet zápasov: 144
Počet strelených gólov: 831
Priemer gólov na kolo: 69,25
Priemer gólov na zápas: 5,77
Kontumácie:
N5.kolo: Veľká Paka – Holice n/O – Veľká Paka nastúpila na zápas bez RP
Najlepší strelci:
46 – Geleta Dávid (Rohovce)
42 – Danis Albert (Nový Život)
34 – Rigler Erik (Malé Dvorníky)
33 – Rigó Tibor (Roma Zlaté Klasy)
30 – Ambrus Attila (Rohovce), Rigó Milan (Veľké Blahovo)
26 – Rabb Roman (Baka)
24 – Újvári Richard (Roma Zlaté Klasy)
I. mladší žiaci (referent – Füle Ľudovít):
Nadstavba II. fáza – skupina „K“ o 1.-4. miesto:
1. Lehnice 12 6 5 1 17:7 23
2. FK Zlaté Klasy 12 7 2 3 15:9 23
3. Veľký Meder 12 5 1 6 19:22 16
4. Kostolné Kračany 12 1 2 9 12:25 5
Poznámka: Lehnice – FK Zlaté Klasy vzájomné zápasy: 0:0, 0:0, 1:2, 2:0
Nadstavba II. fáza – skupina „L“ o 5.-8. miesto:
5. Topoľníky 12 9 2 1 20:4 29
6. Vrakúň 12 6 2 4 27:16 20
7. Ohrady 12 4 2 6 13:24 14
8. Medveďov 12 1 2 9 9:25 5
Nadstavba II. fáza – Skupina „M“ o 9.-12. miesto:
9. Potônske Lúky 12 10 2 0 45:9 32
10. Čenkovce 12 7 1 4 20:18 22
11. Vydrany 12 4 1 7 12:29 13
12. Jahodná 12 1 0 11 8:29 3
Nadstavba II. fáza – Skupina „N“ o 13.-16. miesto:
13. Malé Dvorníky 12 7 3 2 19:7 24
14. Baka 12 4 6 2 14:17 18
15. Kráľovičove Kračany 12 4 3 5 11:13 15
16. Michal n/O 12 1 4 7 11:18 7
Nadstavba II. fáza – Skupina „O“ o 17.-20. miesto:
17. Orechová Potôň 12 8 3 1 26:13 27
18. Gabčíkovo 12 6 1 5 21:28 19
19. Okoč-Sokolec 12 4 2 6 28:17 14
20. Blatná n/O 12 1 3 8 8:25 6
Nadstavba II. fáza – Skupina „P“ o 21.-24. miesto:
21. Trhová Hradská 12 8 2 2 47:17 26
22. Baloň 12 6 0 6 33:36 18
23. Padáň 12 5 1 6 25:34 16
24. Horná Potôň 12 3 1 8 18:36 10
Nadstavba II. fáza – Skupina „R“ o 25.-28. miesto:
25. Dolný Štál 12 8 2 2 32:15 26
26. Kútniky 12 6 3 3 26:16 21
27. Pataš 12 4 3 5 19:20 15
28. Ižop 12 2 0 10 11:37 6
Nadstavba II. fáza – Skupina „S“ o 29.-32. miesto:
29. Holice n/O 12 10 2 0 28:2 32
30. Štvrtok n/O 12 8 1 3 24:5 25
31. Šamorín 12 1 3 8 7:27 6
32. Trstená n/O 12 1 2 9 4:29 5
Nadstavba II. fáza – Skupina „T“ o 33.-35. miesto:
33. Bodíky 6 4 1 1 38:22 13
34. Vieska 6 2 1 3 30:32 7
35. Lúč n/O 6 2 0 4 24:38 6
Poznámky:
Počet turnajov: 36
Počet zápasov: 201
Počet gólov: 1292
Priemer gólu na turnaj: 35,88
Priemer gólu na zápas: 6,42
Kontumácie:
N1.turnaj: Čenkovce-Jahodná 3:0, Vydrany-Jahodná 3:0, Jahodná-Potônske Lúky 0:3 -Jahodná nepricestovala na turnaj
Najlepší strelci:
52 – Lukács Imrich (Padáň)
40 – Nagy Péter (Kostolné Kračany)
39 – Both Róbert (Dolný Štál)
36 – Nagy Kevin (Veľký Meder)
35 – Polák Attila (Vrakúň)
35 – Kvassay György (Trhová Hradská)
32 – Pongrácz Balázs (Holice n/O), Szabó Tibor (Veľký Meder)
I. prípravky (referent – Füle Ľudovít):
Nadstavba – skupina „C“ o 1.-4. miesto:
1. Roma Zlaté Klasy 15 10 2 3 24:10 32
2. Orechová Potôň 15 8 2 5 23:13 26
3. Štvrtok n/O 15 3 4 8 21:27 13
4. Blatná n/O 15 2 6 7 11:29 12
Nadstavba – skupina „C“ o 5.-8. miesto:
1. FK Zlaté Klasy 15 11 2 2 34:9 35
2. Horná Potôň 15 8 2 5 17:21 26
3. Veľký Meder 15 6 2 7 25:29 20
4. Rohovce 15 1 2 12 13:30 5
Poznámky:
Počet turnajov: 10
Počet zápasov: 60
Počet gólov: 167
Priemer gólu na 1 turnaj: 16,7
Priemer gólu na 1 zápas: 2,78
Najlepší strelci:
27 – Stojka Ján (Orechová Potôň)
17 – Mió Balázs (Veľký Meder)
14 – Horváth Tamáš (Orechová Potôň), Pollák Balázs (Horná Potôň), Rigó Ádám (Roma Zlaté Klasy)
13 – Nyársik Gabriel (FK Zlaté Klasy)
12 – Gajdács František (Blatná n/O)
10 – Bartalos Félix (Štvrtok n/O), Botló Nikolas (Roma Zl.Klasy), László János (Rohovce), Méry Péter (Štvrtok n/O)
V Dunajskej Strede dňa 29. júna 2009
Ing. TAKÁCS Tibor – predseda ŠTK ObFZ