24. kolo
I. trieda dospelí – 24. kolo – 10. mája 2009:
Štvrtok na Ostrove – Blatná na Ostrove 4:0(3:0), g.: Hromada Ladislav (39., 60.), Mészáros András (4.), Hajdú Ladislav (33.)
Kostolné Kračany – Malé Dvorníky 2:4(0:1), Miklós Pavol (55.), Perczell Anton (70.) – Polák Zsolt (60., 75.), Katona Jozef (30.), László Mikuláš (62.)
Trnávka – Rohovce 1:0(0:0), g.: Csölle Jozef (60.)
Holice na Ostrove – Lehnice 1:0(1:0), g.: Simon Olivér (45.)
Vydrany – Kráľovičove Kračany 0:1(0:1), g.: Hervay Csaba (11.)
Veľké Blahovo – Jahodná 1:0(0:0), g.: Klempa Szilárd (49.)
FK Zlaté Klasy – Janíky 1:0(1:0), g.: Rigó Marcel (9.)
Horná Potôň – Čenkovce nedohrané, za stavu 0:2 v polčasovej prestávke kabíne rozhodcov vedúci mužstva domácich inzultoval hlavného rozhodcu, g.: Matlaha Marián (19.), Hudec Mário (31.)
Tabuľka:
1. Kráľovičove Kračany 24 14 6 4 46:30 48
2. FK Zlaté Klasy 24 14 5 5 47:19 47
3. Trnávka 24 12 5 7 43:29 41
4. Blatná n/O 24 13 2 9 49:38 41
5. Čenkovce 23 12 4 7 40:31 40
6. Veľké Blahovo 24 12 3 9 43:40 39
7. Lehnice 24 11 4 9 45:30 37
8. Jahodná 24 10 4 10 44:43 34
9. Holice n/O 24 9 6 9 38:32 33
10. Rohovce 24 8 6 10 29:28 30
11. Kostolné Kračany 24 8 5 11 33:40 29
12. Janíky 24 8 3 13 39:45 27
13. Štvrtok n/O 24 8 2 14 48:54 26
14. Vydrany 24 6 7 11 26:49 25
15. Horná Potôň 23 7 1 15 28:59 22
16. Malé Dvorníky 24 5 5 14 33:64 20
II. trieda dospelí – 24. kolo – 9.-10. mája 2009:
Baka – Čilizská Radvaň 7:1(5:0), g.: Németh Norbert (17., 20.), Oravec Ladislav (42., 81.), Horváth Ladislav (27.), Matus Tamás (40.), Hicner Július (59.) – Belovič Ján (63.)
Michal na Ostrove – Ižop 1:2(1:1), g.: Lelkes Tomáš (38.) – Ledeczky Imrich (22.), Dinga Csaba (55.)
Povoda – Bodíky 2:0(0:0), g.: Matus Viliam (51.), Csejtey Roland (53.)
Veľké Dvorníky – Lúč na Ostrove 0:0,
Nový Život „B“ – Horný Bar 2:3(0:1), g.: Füssi Gabriel (58.), Németh Peter (62.) – Lelkes Karol (33.), Csölley Ladislav (83.), Halász Tibor (90.)
Dolný Štál – Ňárad 0:3(0:2), g.: Nagy András (37.), Inczédi Imrich (43.), Csiba Imrich (73.)
Veľká Paka – Padáň 5:3(3:1), g.: Hluško Michal (2., 21.), Juhász Zoltán (60., 85.), Santai Milan (35.) – Füsi Vojtech (12., 57.), Berecz Vojtech (83.)
Šamorín „B“ – Potônske Lúky 1:2((0:1), g.: Rigó Patrik (52.) – Vígh Ladislav (26.), Bartal Tamás (90.)
Poznámka: Veľké Dvorníky odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009
Tabuľka:
1. Potônske Lúky 24 13 7 4 41:25 46
2. Baka 24 12 6 6 48:23 42
3. Horný Bar 24 12 6 6 34:20 42
4. Veľká Paka 24 11 7 6 41:34 40
5. Dolný Štál 24 12 3 9 39:28 39
6. Michal n/O 24 11 4 9 41:31 37
7. Čilizská Radvaň 24 11 4 9 49:44 37
8. Padáň 24 10 4 10 37:45 34
9. Ižop 24 9 5 10 45:53 32
10. Nový Život "B" 24 9 4 11 38:39 31
11. Veľké Dvorníky 24 9 4 11 37:52 31
12. Povoda 24 8 4 12 35:48 28
13. Lúč n/O 24 5 10 9 20:21 25
14. Ňárad 24 6 7 11 40:50 25
15. ŠTK Šamorín "B" 24 5 7 12 33:46 22
16. Bodíky 24 5 6 13 31:50 21
III. trieda dospelí – nadstavba o 1.-5. miesto – N5. kolo – 9. mája 2009:
Sap – Trstená na Ostrove 1:1(0:1), g.: Brezovský Ladislav (60.) – Somogyi Jozef (38.)
Blahová – Hubice 1:8(0:2), g.: Rajcsányi Milan (77.) – Lengyel Ladislav (14., 50., 55.), Pittner Branislav (60., 87.), Lettrich Marek (32.), Štrba Roman (58.), Jamrich Jaroslav (67.)
Čakany mali voľno
III. trieda dospelí – nadstavba o 6.-10. miesto – N5. kolo – 9. mája 2009:
Trnávka „B“ – Royal Dunajská Streda 2:4(1:2), g.: Ajpek Marián (43., 80.) – László Peter (19., 59.), Mancal Attila (40., 79.)
Jurová – Mierovo 2:2(1:0), g.: Csicsai Zoltán (39.), Kovács Ákos (76.) – Rigó Attila (79.), Horváth Marián (85.)
Horné Mýto mali voľno
Tabuľka:
1. Hubice 22 17 3 2 82:21 54
2. Čakany 22 13 6 3 54:18 45
3. Trstená n/O 22 12 6 4 43:19 42
4. Sap 22 11 4 7 51:31 37
5. Blahová 22 10 4 8 38:35 34
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
6. Mierovo 22 9 4 9 38:41 31
7. Royal Dunajská Streda22 9 2 11 50:77 29
8. Horné Mýto 22 5 2 15 31:65 17
9. Trnávka "B" 22 3 3 16 35:73 12
10. Jurová 22 2 4 16 36:88 10
I. trieda ženy – 16. kolo – 9.-10. mája 2009:
Dolný Štál – FK Zlaté Klasy 1:2(1:1), g.: Baráthová Anikó (9.) – Horváthová Viktória (19.), Gregušová Michaela (60.)
Malé Dvorníky – Tôň 0:7(0:5), g.: Marosiová Erika (5., 25., 30.), Noseková anna (21.), Salmaová Alexandra (40.), Gálová Anita (71.), Rajkovicsová Katarína (vlastný gól) (78.)
Rohovce – Vydrany 7:2(3:2), g.: Gažová Andrea (32., 60., 79.), Bognárová Silvia (76., 80.), Nagyová Anita (24.), Szerencsésová Eva (38.) – Cséfalvayová Sabina (14., 25.)
Tabuľka:
1. FK Zlaté Klasy 16 12 1 3 63:20 37
2. Dolný Štál 16 10 3 3 61:28 33
3. Rohovce 16 10 3 3 57:35 33
4. Tôň 16 6 3 7 33:39 21
5. Malé Dvorníky 16 2 3 11 14:49 9
6. Vydrany 16 1 1 14 11:68 4
I. trieda dorast – 24. kolo – 9.-10. mája 2009:
Kostolné Kračany – FK Zlaté Klasy 1:0(0:0), g.: Antal Dávid (82.)
Povoda – Trhová Hradská 2:2(0:2), g.: Csóka Tamás (55., 70.) – Juhos Štefan (21.), Takács Jozef (23.)
Holice na Ostrove – Lehnice 1:2(0:1), g.: Brunczvik Gergely (75.) – Világi Gabriel (11.), Horváth Tibor (51.)
Vydrany – Ohrady 1:1(0:1), g.: Rigó Peter (65.) – Boráros Juraj (8.)
Dolný Štál – Jahodná 2:3(1:1), g.: Rásó Tamás (29.), Kovács Lóránt (64.) – Mészáros Balázs (35., 89.), Szalai Nándor (46.)
Okoč-Sokolec – Baka 3:2(2:0), g.: Bíró Dávid (10., 13.), Lukács Ján (48.) – Magyarics Ivan (40., 56.)
Šamorín „B“ – Vieska 5:1(1:0), g.: Hegyi Vince (3.), Vasi Attila (60.), Kőszeghy Dávid (62.), Sárosfai Csaba (69.), Sipos Július (80.) – Milinszky Zsolt (87.)
Štvrtok na Ostrove mali voľno
Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže
Tabuľka:
1. FK Zlaté Klasy 23 18 1 4 112:20 55
2. Kostolné Kračany 22 17 3 2 76:18 54
3. Lehnice 23 16 6 1 79:24 54
4. Dolný Štál 22 15 2 5 87:36 47
5. Štvrtok n/O 22 12 2 8 74:44 38
6. Ohrady 23 11 5 7 60:39 38
7. Vydrany 22 11 4 7 72:47 37
8. Trhová Hradská 23 8 5 10 45:77 29
9. Baka 23 7 3 13 34:65 24
10. ŠTK Šamorín "B" 22 6 4 12 48:57 22
11. Povoda 22 6 4 12 29:61 22
12. Jahodná 23 5 4 14 35:91 19
13. Holice n/O 22 6 1 15 27:88 19
14. Okoč-Sokolec 22 4 3 15 26:60 15
15. Vieska 22 2 1 19 19:96 7
II. trieda dorast – nadstavba o 1.-4. miesto – N6. kolo – 9.-10. mája 2009:
Kútniky – Čenkovce 5:0(3:0), g.: Matejka Imrich (41., 85.), Vajda Balázs (7.), Szabó Otto (30.), Dohorák Tamás (77.)
Janíky – Čilizská Radvaň 3:2(0:1), g.: Both Pavol (48.), Sill Róbert (52.), Kiss Szabolcs (80.) – Gaál Tamás (34.), Steiger Dávid (65.)
II. trieda dorast – nadstavba o 5.-8. miesto – N6. kolo – 9.-10. mája 2009:
Horná Potôň – Pataš 3:0(1:0), g.: Ozsvald Otto (30., 72.), Botló Szabolcs (50.)
Mad – Ňárad 3:0(1:0), g.: Tóth Karol (78., 90.), Tóth Milan (6.)
Z N1. kola:
Horná Potôň – Ňárad 3:0 k.- za nenastúpenie na stretnutie
Poznámky:
1. Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže.
2. Pataš odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009.
3. Orechová Potôň po skončení základnej časti odhlásili svoje „B“-družstvo zo súťaže, všetky ich výsledky v základnej časti boli anulované.
Tabuľka:
1. FK 2007 Kútniky 20 18 0 2 134:11 54
2. Čilizská Radvaň 20 15 1 4 58:19 46
3. Čenkovce 20 12 1 7 58:51 37
4. Janíky 20 6 2 12 31:72 20
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
5. Mad 20 8 2 10 33:58 26
6. Horná Potôň 20 8 2 10 19:44 26
7. Pataš 20 4 4 12 24:48 16
8. Ňárad 20 1 4 15 18:72 7
I. trieda starší žiaci – konečné tabuľky I. fázy nadstavbovej časti:
Skupina „E“ o 1.-12. miesto:
1. Roma Zlaté Klasy 10 8 0 2 51:7 24
2. Lehnice 10 7 1 2 34:10 22
3. Čenkovce 10 6 2 2 30:19 20
––––––
4. Rohovce 10 3 1 6 36:28 10
5. Horný Bar 10 2 1 7 14:67 7
6. Horná Potôň 10 1 1 8 10:44 4
Skupina „F“ o 1.-12. miesto:
1. Okoč-Sokolec 10 8 1 1 48:15 25
2. Malé Dvorníky 10 8 0 2 33:12 24
3. Topoľníky 10 4 1 5 18:23 13
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
4. Baka 10 4 0 6 16:28 12
5. Baloň 10 2 2 6 21:25 8
6. Dolný Štál 10 2 0 8 7:40 6
Poznámka:
I. trieda starší žiaci – sk. „F“ o 1.-12. miesto – N6. kolo – 1. mája 2009:
Malé Dvorníky – Okoč-Sokolec 3:0 k.- za nenastúpenia na stretnutie
Skupina „G“ o 13.-24. miesto:
1. Nový Život 10 9 0 1 62:11 27
2. FK Zlaté Klasy 10 5 2 3 39:17 17
3. Veľká Paka 10 4 2 4 37:30 14
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
4. Trnávka 10 4 1 5 28:44 13
5. Holice n/O 10 3 2 5 23:35 11
6. Veľké Blahovo 10 0 3 7 15:67 3
Skupina „H“ o 13.-24. miesto:
1. Trhová Hradská 10 9 0 1 70:14 27
2. Veľký Meder 10 7 0 3 31:21 21
3. Ižop 10 3 2 5 23:40 11
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
4. Vrakúň 10 3 2 5 30:32 11
5. Kostolné Kračany 10 3 1 6 18:42 10
6. Veľké Dvorníky 10 2 1 7 15:38 7
I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „I“ o 1.-6. miesto – Um1. kolo – 7.-11. mája 2009:
Roma Zlaté Klasy – Topoľníky, zápas je odložený na 11. mája 2009 (pondelok) 16.30
Lehnice – Malé Dvorníky, zápas je odložený na 11. mája 2009 (pondelok) 17.00
Čenkovce – Okoč-Sokolec 1:2(1:0), g.: Stim Dávid (6.) – Vörös Krisztián (46.), Károlyi Róbert (65.)
I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „J“ o 7.-12. miesto – Um1. kolo – 9. mája 2009:
Rohovce – Dolný Štál 4:1(3:0), g.: Geleta Dávid (5., 41.), Ambrus Attila (10., 30.) – Kosár Mátyás (61.)
Horný Bar – Baloň 0:7(0:2), g.: Csicsay Ladislav (7., 50., 57., 65.), Paksi Vidor (13.), Csicsai Dávid (46.), Vida Máté (69.)
Horná Potôň – Baka 2:1(1:1), g.: Pudmerický Patrik (14.), Lelkes Ádám (65.) – Nagy Tamás (11.)
I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „K“ o 13.-18. miesto – Um1. kolo – 9. mája 2009:
Nový Život – Ižop 12:0(7:0), g.: Danis Albert (22., 27., 32., 37., 42.), Németh Adrián (15., 30., 60.), Tóth Ladislav (18., 55.), Havlík Imrich (5.), Vallo Patrik (38.)
FK Zlaté Klasy – Veľký Meder 0:2(0:1), g.: Halasi Mário (21.), Nagy Kevin (66.)
Veľká Paka – Trhová Hradská 2:1(1:1), g.: Csivre Ádám (26.), Gašparík Tomáš (65.) – Bukor Patrik (7.)
I. trieda starší žiaci – nadstavba II. fáza skupina „L“ o 19.-24. miesto – Um1. kolo – 8.-13. mája 2009:
Trnávka – Veľké Dvorníky zápas sa nehral, družstvá nenastúpili na stretnutie
Holice n/O – Kostolné Kračany, zápas je odložený na 13. mája 2009 (streda) o 16.30
Veľké Blahovo – Vrakúň 8:3(6:3), g.: Rigó Milan (7., 10., 22., 23., 28., 34., 40., 55.) – Polák Attila (20., 30.), Pőthe Gabriel (15.)