23. kolo
I. trieda dospelí – 23. kolo – 2.-3. mája 2009:
Čenkovce – Štvrtok na Ostrove 4:2(2:1), g.: Kvarda Tibor (15., 24.), Szabó Jozef (63.), Matlaha Marián (90.) – Zsigmond Attila (35.), Müller Mário (57.)
Janíky – Horná Potôň 3:1(1:1), g.: Kotlár Attila (45., 89.), Lojdl Ľuboš (77.) – Salák Ivan (16.)
Jahodná – FK Zlaté Klasy 2:1(2:1), g.: Bugár Zoltán (6.), Laboda Imrich (33.) – Hollósi Štefan (39.)
Kráľovičove Kračany – Veľké Blahovo 3:0(1:0), g.: Lelkes Tamás (22., 76.), Hervay Csaba (58.)
Lehnice – Vydrany 6:0(3:0), g.: Sandtner Michal (25., 57., 62.), Rigó Zsolt (40., 67.), Marinič Peter (2.)
Rohovce – Holice na Ostrove 3:0(0:0), g.: Majthényi Zsolt (55., 67.), Horváth Tibor (77.)
Malé Dvorníky – Trnávka 0:4(0:4), g.: Tóth Tomáš (28., 34.), Grünfeld Ľudovít (38.), Štrbka Koloman (41.)
Blatná na Ostrove – Kostolné Kračany 3:0(1:0), g.: Marcel Zoltán (45., 81.), Novotný Juraj (58.)
Tabuľka:
1. Kráľovičove Kračany 23 13 6 4 45:30 45
2. FK Zlaté Klasy 23 13 5 5 46:19 44
3. Blatná n/O 23 13 2 8 49:34 41
4. Čenkovce 23 12 4 7 40:31 40
5. Trnávka 23 11 5 7 42:29 38
6. Lehnice 23 11 4 8 45:29 37
7. Veľké Blahovo 23 11 3 9 42:40 36
8. Jahodná 23 10 4 9 44:42 34
9. Holice n/O 23 8 6 9 37:32 30
10. Rohovce 23 8 6 9 29:27 30
11. Kostolné Kračany 23 8 5 10 31:36 29
12. Janíky 23 8 3 12 39:44 27
13. Vydrany 23 6 7 10 26:48 25
14. Štvrtok n/O 23 7 2 14 44:54 23
15. Horná Potôň 23 7 1 15 28:59 22
16. Malé Dvorníky 23 4 5 14 29:62 17
II. trieda dospelí – 23. kolo – 2.-3. mája 2009:
Potônske Lúky – Baka 2:1(0:1), g.: Jirkovský Jaroslav (54.), Pőthe Dénes (86.) – Oravec Ladislav (9.)
Padáň – Šamorín „B“ 2:1(1:0), g.: Füsi Vojtech (44., 72.) – Fürdős Ladislav (61.)
Ňárad – Veľká Paka 1:1(0:0), g.: Csiba Imrich (47.) – Hluško Michal (59.)
Horný Bar – Dolný Štál 1:0(0:0), g.: Csémy Szabolcs (50.)
Lúč na Ostrove – Nový Život „B“ 0:0,
Bodíky – Veľké Dvorníky 1:4(1:2), g.: Zsigrai Ladislav (3.) – Végh Ján (44., 56., 78.), Almási Jozef (33.)
Ižop – Povoda 2:0(0:0), g.: Pajor Karol (65.), Ledeczky Imrich (88.)
Čilizská Radvaň – Michal na Ostrove 1:0(0:0), g.: Belovič Ján (65.)
Poznámka: Veľké Dvorníky odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009
Tabuľka:
1. Potônske Lúky 23 12 7 4 39:24 43
2. Baka 23 11 6 6 41:22 39
3. Dolný Štál 23 12 3 8 39:25 39
4. Horný Bar 23 11 6 6 31:18 39
5. Čilizská Radvaň 23 11 4 8 48:37 37
6. Michal n/O 23 11 4 8 40:29 37
7. Veľká Paka 23 10 7 6 36:31 37
8. Padáň 23 10 4 9 34:40 34
9. Nový Život "B" 23 9 4 10 36:36 31
10. Veľké Dvorníky 23 9 3 11 37:52 30
11. Ižop 23 8 5 10 43:52 29
12. Povoda 23 7 4 12 33:48 25
13. Lúč n/O 23 5 9 9 20:21 24
14. ŠTK Šamorín "B" 23 5 7 11 32:44 22
15. Ňárad 23 5 7 11 37:50 22
16. Bodíky 23 5 6 12 31:48 21
III. trieda dospelí – nadstavba o 1.-5. miesto – N4. kolo – 2.-3. mája 2009:
Hubice – Sap 3:2(2:1), g.: Paluch František (33.), Pittner Branislav (39.), Faltus Miroslav (64.) – Écsi Ladislav (45., 86.)
Trstená na Ostrove – Čakany 0:0,
Blahová mali voľno
III. trieda dospelí – nadstavba o 6.-10. miesto – N4. kolo – 3. mája 2009:
Royal Dunajská Streda – Horné Mýto 4:2(1:0), g.: Mancal Attila (30.), Máhr Tomáš (32.), Szamaránszki Karol (60.), Horváth Peter (85.) – Kozma Kristián (70.), Tóth Vojtech (86.)
Mierovo – Trnávka „B“ 1:0(1:0), g.: Rigó Ľudovít (26.)
Jurová mali voľno
Tabuľka:
1. Hubice 21 16 3 2 84:20 51
2. Čakany 22 13 6 3 54:18 45
3. Trstená n/O 21 12 5 4 42:18 41
4. Sap 21 11 3 7 50:30 36
5. Blahová 21 10 4 7 37:27 34
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
6. Mierovo 21 9 3 9 36:39 30
7. Royal DS 21 8 2 11 46:75 26
8. Horné Mýto 22 5 2 15 31:65 17
9. Trnávka "B" 21 3 3 15 33:69 12
10. Jurová 21 2 3 16 34:86 9
I. trieda ženy – dohrávky 12. kola – 1. mája 2009:
Malé Dvorníky – Vydrany 4:0(1:0), g.: Bereczová Ildikó (38., 61.), Bugárová Anna (41.), Vangelová Brigita (75.)
FK Zlaté Klasy – Tôň 4:1(2:1), g.: Horváthová Viktória (24.), Gregušová Michaela (36.), Danišová Brigita (59.), Szikela Marcela (73.) – Salmová Alexandra (19.)
I. trieda ženy – 15. kolo – 2.-3. mája 2009:
Vydrany – Dolný Štál 0:7(0:5), g.: Bugárová Anna (8., 17., 32., 39.), Baráthová Anikó (25., 48., 70.)
Rohovce – Tôň 2:0(1:0), g.: Gažová Andrea (37., 77.)
Malé Dvorníky – FK Zlaté Klasy 0:3(0:2), g.: Gregušová Michaela (2.), Kuczmanová Anita (35.), Danišová Brigita (60.)
Tabuľka:
1. FK Zlaté Klasy 15 11 1 3 61:19 34
2. Dolný Štál 15 10 3 2 60:26 33
3. Rohovce 15 9 3 3 50:33 30
4. Tôň 15 5 3 7 26:39 18
5. Malé Dvorníky 15 2 3 10 14:42 9
6. Vydrany 15 1 1 13 9:61 4
I. trieda dorast – 23. kolo – 2.-3. mája 2009:
Vieska – Štvrtok na Ostrove 1:7(1:3), g.: Mady Tamás (43.) – Puha Viktor (58., 63., 67., 75.), Hajdú Ladislav (4., 26.), Csöllei Peter (1.)
Baka – Šamorín „B“ 3:0(1:0), g.: Németh Árpád (16.), Mészáros Márk (47.), Magyarics Ivan (80.)
Jahodná – Okoč-Sokolec 2:0(0:0), g.: Molnár Róbert (53.), Mészáros Balázs (56.)
Ohrady – Dolný Štál 1:2(0:0), g.: Gaál Lóránt (69.) – Balogh Tamás (62., 81.)
Lehnice – Vydrany 3:3(1:2), g.: Sipos Tamás (12., 61.), Buga Richard (64.) – Rigó Erik (22., 27., 55.)
Trhová Hradská – Holice na Ostrove 9:0(4:0), g.: Androvics András (29., 49., 65.), Hozák Zoltán (80., 88.), Matus Ladislav (6.), Molnár Milan (22.), Kozma Bálint (40.), Takács József (70.)
FK Zlaté Klasy – Povoda 6:0(4:0), g.: Lengyel Gábor (23., 41.), Pőcz Ladislav (44., 65.), Mészáros Árpád (30.), Trajcsik Vojtech (58.)
Kostolné Kračany mali voľno
Poznámka: Blatná n/O po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže
Tabuľka:
1. FK Zlaté Klasy 22 18 1 3 112:19 55
2. Kostolné Kračany 21 16 3 2 75:18 51
3. Lehnice 22 15 6 1 77:23 51
4. Dolný Štál 21 15 2 4 85:33 47
5. Štvrtok n/O 22 12 2 8 74:44 38
6. Ohrady 22 11 4 7 59:38 37
7. Vydrany 21 11 3 7 71:46 36
8. Trhová Hradská 22 8 4 10 43:75 28
9. Baka 22 7 3 12 32:62 24
10. Povoda 21 6 3 12 27:59 21
11. ŠTK Šamorín "B" 21 5 4 12 43:56 19
12. Holice n/O 21 6 1 14 26:86 19
13. Jahodná 22 4 4 14 32:89 16
14. Okoč-Sokolec 21 3 3 15 23:58 12
15. Vieska 21 2 1 18 18:91 7
II. trieda dorast – nadstavba o 1.-4. miesto – N1. kolo – 1. mája 2009:
Kútniky – Janíky 11:0(5:0), g.: Bokora Peter (11., 25.), Szelle Tamás (21., 77.), Szabó Otto (37., 63.), Kozma Gábor (52., 71.), Nagy Zsolt (69., 83.), Hepner Dávid (43.)
Čilizská Radvaň – Čenkovce 4:0(1:0), g.: Berecz Ľudovít (53., 90.), Szivanyó Ádám (23.), Gaál Tamás (49.)
II. trieda dorast – nadstavba o 1.-4. miesto – N5. kolo – 3. mája 2009:
Čenkovce – Janíky 6:2(4:2), g.: Rigó János (2., 33., 68.), Stim Jozef (11., 30.), Sárközi Árpád (77.) – Kiss Szabolcs (4.), Kiss Attila (38.)
Čilizská Radvaň – Kútniky 1:4(0:1), g.: Berecz Ľudovít (89.) – Matejka Imrich (35., 58.), Ružička Pavol (49.), Szelle Tamás (90.)
II. trieda dorast – nadstavba o 5.-8. miesto – N1. kolo – 1. mája 2009:
Horná Potôň – Ňárad – hostia nepricestovali na stretnutie
Mad – Pataš 1:0(0:0), g.: Tóth Karol (55.)
II. trieda dorast – nadstavba o 5.-8. miesto – N5. kolo – 3. mája 2009:
Pataš – Ňárad 4:1(3:0), g.: László András (5.), Pavlech Balázs (10.), László Marián (30.), Takács Marián (70.) – Écsi Attila (50.)
Mad – Horná Potôň 6:0(2:0), g.: Tóth Karol (40., 89.), Tóth Milan (44., 55.), Meleg Tibor (vlastný) (50.), Herdics Gergely (75.)
Poznámky:
1. Čakany po vyžrebovaní odhlásili svoje družstvo zo súťaže.
2. Pataš odpočet 3 bodov po skončení súťažného ročníka 2008/2009.
3. Orechová Potôň po skončení základnej časti odhlásili svoje „B“-družstvo zo súťaže, všetky ich výsledky v základnej časti boli anulované.
Tabuľka:
1. FK 2007 Kútniky 19 17 0 2 129:11 51
2. Čilizská Radvaň 19 15 1 3 56:16 46
3. Čenkovce 19 12 1 6 58:46 37
4. Janíky 19 5 2 12 28:70 17
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
5. Mad 19 7 2 10 30:58 23
6. Horná Potôň 18 6 2 10 13:44 20
7. Pataš 19 4 4 11 24:45 16
8. Ňárad 18 1 4 13 18:66 7
I. trieda starší žiaci – sk. „E“ o 1.-12. miesto – N6. kolo – 1.-2. mája 2009:
Horná Potôň – Lehnice 0:2(0:0), g.: Buga Erik (38.), Rigó Alex (67.)
Horný Bar – Čenkovce 3:3(1:1), g.: Nagy Árpád (6., 39.), Nagy Imrich (47.) – Nagy Mikuláš (27., 59.), Rigó Jozef (68.)
Rohovce – Roma Zlaté Klasy 1:2(0:1), g.: Tar Ladislav (68.) – Újvári Richard (35., 67.)
Tabuľka:
1. Roma Zlaté Klasy 10 8 0 2 51:7 24
2. Čenkovce 10 6 2 2 30:19 20
3. Lehnice 10 6 1 3 30:13 19
4. Rohovce 10 3 1 6 36:27 10
5. Horný Bar 10 2 1 7 14:67 7
6. Horná Potôň 10 1 1 8 10:44 4
I. trieda starší žiaci – sk. „F“ o 1.-12. miesto – N6. kolo – 1.-2. mája 2009:
Malé Dvorníky – Okoč-Sokolec – hostia nepricestovali na stretnutie
Dolný Štál – Topoľníky 1:3(0:3), g.: Szabómihály András (46.) – Csölle Roland (28., 33.), Dohorák René (27.)
Baka – Baloň 2:5(1:1), g.: Horváth Koloman (5.), Nógel Szabolcs (40.) – Matus Tibor (28.), Csicsay Ladislav (37.), Vida Máté (47.), Bartalos Attila (51.), Paksy Vidor (60.)
Tabuľka:
1. Okoč-Sokolec 9 8 1 0 48:12 25
2. Malé Dvorníky 9 7 0 2 30:12 21
3. Topoľníky 10 4 1 5 18:23 13
4. Baka 10 4 0 6 16:28 12
5. Baloň 10 2 2 6 21:25 8
6. Dolný Štál 10 2 0 8 7:40 6
I. trieda starší žiaci – sk. „G“ o 13.-24. miesto – N6. kola – 1. mája 2009:
Holice n/O – Nový Život 1:4(1:1), g.: Zöld Bálint (30.) – Danis Albert (24., 42.), Tóth Ladislav (40.), Németh Adrián (70.)
Veľké Blahovo – Veľká Paka 5:5(3:2), g.: Rigó Milan (5., 7., 10., 45.), Szolgai Attila (29.) – Gašparík Tomáš (12., 47., 60.), Renczés Bálint (27.), Csivre Ádám (30.)
Trnávka – FK Zlaté Klasy 2:4(1:1), g.: Kovács Gábor (5.), Marcel Richard (44.) – Grello Zoltán (3., 55.), Cséfalvay Matej (38.), Peller Kevin (52.)
Tabuľka:
1. Nový Život 10 9 0 1 62:11 27
2. FK Zlaté Klasy 10 5 2 3 39:17 17
3. Veľká Paka 10 4 2 4 37:30 14
4. Trnávka 10 4 1 5 28:44 13
5. Holice n/O 10 3 2 5 23:35 11
6. Veľké Blahovo 10 0 3 7 15:67 3
I. trieda starší žiaci – sk. „H“ o 13.-24. miesto – N6. kola – 1.-2. mája 2009:
Kostolné Kračany – Ižop 1:3(0:2), g.: Posztós Tamás (61.) – Gubien Kenett (12., 29., 67.)
Vrakúň – Veľký Meder 0:2(0:0), g.: Matlák Tibor (45.), Tarcsi Pál (50.)
Veľké Dvorníky – Trhová Hradská 2:3(1:3), g.: Tóth Ervin (2., 41.) – Bukor Patrik (15., 28.), Bugár Szilveszter (3.)
Tabuľka:
1. Trhová Hradská 10 9 0 1 70:14 27
2. Veľký Meder 10 7 0 3 31:21 21
3. Ižop 10 3 2 5 23:40 11
4. Vrakúň 10 3 2 5 30:32 11
5. Kostolné Kračany 10 3 1 6 18:42 10
6. Veľké Dvorníky 10 2 1 7 15:38 7