Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


 

 

HALOVÝ FUTBALOVÝ TURNAJ STARŠICH ŽIAKOV O PUTOVNÝ POHÁR PREDSEDU ObFZ DUNAJSKÁ STREDA

XIX. ročník – Športová hala Topoľníky

14. februára 2009

 

Tradičný halový futbalový turnaj starších žiakov, ktorý v tomto roku devätnástykrát organizoval Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda sa hral v športovej hale v Topoľníkoch. Na tento turnaj sa každoročne pozývajú najlepšie družstvá MO Dunajská Streda podľa jesenných tabuliek. Diplomy, futbalové lopty, poháre a individuálne ocenenia kapitánom a vyhodnoteným hráčom odovzdal Predseda ObFZ Dunajská Streda Ing. Arpád Benovič.

 

Výsledky:

Skupina “A”:

Topoľníky - Malé Dvorníky 2:1, g.: Csölle Roland, HájosKrisztiánFarkas Norbert

Horný Bar – Malé Dvorníky 3:4, g.: Nagy Árpád 2, FarkasCsabaFarkas Norbert 2, Rigler Erik, Bertók Adrián

Roma Zlaté Klasy – Horný Bar 8:1, g.: Botló František 2, Rigó Ľudovít 2, Rigó Erik, Rigó Vojtech, Rigó Tibor, UjváryFarkas Csaba Richard –

Roma Zlaté Klasy – Topoľníky 5:0, g.: Botló František 2, Rigó Ľudovít 2, Rigó Erik
Topoľníky – Horný Bar 6:0, g.: Hájos Krisztián 2, CsölleBognár Zsolt, Nagy Szabolcs, Rózsa Viktor
Roland,

Malé Dvorníky – Roma Zlaté Klasy 0:2, g.: Botló František 2

Tabuľka:  

1. Roma Zlaté Klasy   3 3 0 0       15:1      9

2. Topoľníky                3 2 0 1        8:6       6

3. Malé Dvorníky         3 1 0 2        5:7        3

4. Horný Bar                 3 0 0 3       4:18      0

 

Skupina “B”:

Lehnice – Rohovce 1:6, g.: Novotný Roman – Geleta Dávid 4, Vas Gábor, Vincze Balázs

Okoč-Sokolec -  Baka 3:1, g.: Nagy László, Károlyi Róbert, László JenőCsomor Ádám

Rohovce – Baka 3:1, g.: Geleta Dávid 2, Ambrus AttilaCsánó Norbert

Lehnice – Okoč-Sokolec 1:4, g.: Rigó NikolasNagy LászlóKárolyi Róbert 3,

Okoč-Sokolec – Rohovce 1:3, g.: Károlyi Norbert – Geleta Dávid 2, Tar László

Baka – Lehnice 0:5, g.: Buga Erik 2, Bleho Adrián, GašparíkGašparík Tibor Libor,

Tabuľka:  

1. Rohovce          3 3 0 0        12:3             9

2. Okoč-Sokolec 3 2 0 1          8:5              6

3. Lehnice            3 1 0 2        7:10             3

4. Baka                 3 0 0 3        2:11             0

 

Zápasy o umiestnenia:

semifinále 1: Roma Zlaté Klasy – Okoč-Sokolec 2:0, g.: Rigó Ľudovít, Rigó Tibor

semifinále 2: Rohovce – Topoľníky 1:4, g.: Vas GáborCsölle Roland 2, Hájos Krisztián, Bognár Zsolt

o 7.-8. miesto: Horný Bar – Baka 4:1, g.: Farkas Csaba 2, Viola Márk, Nagy ImreHorváth Kálmán

o 5.-6. miesto: Lehnice – Malé Dvorníky 2:1, g.: Novotný Roman, Gašparík Libor – Farkas Róbert

o 3.-4. miesto: Rohovce – Okoč-Sokolec 1:2, g.: Geleta Dávid – Károlyi Róbert, Nagy László

finále: Roma Zlaté Klasy – Topoľníky 4:1, g: Rigó Richard, Rigó Ľudovít, Botló František, Mészáros František – Hájos Krisztián

 

Najlepší hráč turnaja: Csölle Roland (Topoľníky)

Najlepší brankár turnaja: Mészáros František (Roma Zlaté Klasy)

Kráľ strelcov: Geleta Dávid (Rohovce) 9 gólov

 

Tréner víťazného družstva Anton Lakatoš mal k dispozícii týchto hráčov:

Mészáros František – Rigó Richard, Horváth Ľudovít, Rigó Vojtech, Mészáros František,

Rigó Vojtech, Rigó Ľudovít, Rigó Tibor, Botló František, Ujváry Richard, Rigó Erik

 

Rozhodovali: Szőke Ladislav, Kozmér Mário

 

Zdravotná služba: Ludík Juraj

 

Organizačný výbor: Benovič Arpád, Puha Štefan, Šipoš Štefan, Kása Karol, Horváth Pavol, Šipoš Gábor

 

 

 
Reklama