Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


 

 

I. trieda - dospelých

17. kolo – 21.-22. marca 2009:

Kráľovičove Kračany – Štvrtok n/O                so 15.00

Lehnice – Jahodná                                          ne 15.00

Rohovce – Janíky                                            ne 15.00

Malé Dvorníky – Čenkovce                             ne 15.00

Blatná n/O – Horná Potôň                              ne 10.30

Kostolné Kračany – FK Zlaté Klasy              ne 15.00

Trnávka – Veľké Blahovo                                ne 15.00

Holice n/O – Vydrany                                      ne 15.00

II. trieda - dospelých

17. kolo – 21.-22. marca 2009:

Horný Bar – Baka                                           so 15.00

Lúč n/O – Ňárad                                            ne 15.00

Bodíky – Padáň                                              ne 15.00

Ižop – Potônske Lúky                                     so 15.00

Čilizská Radvaň – Šamorín „B“                       so 15.00

Michal n/O – Veľká Paka                               ne 10.30

Povoda – Dolný Štál                                       ne 15.00

Veľké Dvorníky – Nový Život „B“                  so 15.00

III. trieda - dospelých

17. kolo – 21.-22. marca 2009:

Trstená n/O – Royal Dunajská Streda             ne 15.00

Trnávka „B“ – Čakany                                   so 15.00

Jurová – Blahová                                            ne 15.00

Horné Mýto – Mierovo                                   ne 10.30

Hubice – Sap                                                  so 15.00

I. trieda - dorast

17. kolo – 21.-22. marca 2009:

Ohrady – Štvrtok n/O                                     ne 12.30

Lehnice – Jahodná                                          ne 12.30

Trhová Hradská – Baka                                  so 15.00

FK Zlaté Klasy – Vieska                                 ne 12.30

Voľný los – Šamorín „B“

Kostolné Kračany – Okoč-Sokolec                so 12.30

Povoda – Dolný Štál                                       so 12.30

Holice n/O – Vydrany                                     ne 12.30

II. trieda - dorast

17. kolo – 21.-22. marca 2009:

 

Janíky – Čenkovce                                          ne 12.30

Orechová Potôň „B“ – voľný los

Ňárad – Mad                                                  ne 12.30

Kútniky – Horná Potôň (v Blažove)                 so 10.30

Čilizská Radvaň – Pataš                                  so 12.30

 
Reklama