Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Vyžrebovanie jarnej časti I tr. MO DS

23. 2. 2010

I. trieda dospelí súťažný ročník 2009/2010 – jar:

16. kolo – 13.-14. marca 2010:

Okoč-Sokolec – Kráľovičove Kračany   ne 14.30

Trnávka – Rohovce   ne 14.30

Jahodná – Holice n/O   ne 14.30

Lehnice – Čenkovce   ne 14.30

Veľké Blahovo – Baloň   ne 14.30

Vydrany – Kostolné Kračany   ne 14.30

Štvrtok n/O – Baka   so 14.30

Blatná n/O – Janíky  ne  10.30

17. kolo – 20.-21. marca 2010:

Blatná n/O – Okoč-Sokolec   ne 10.30

Janíky – Štvrtok n/O   ne 15.00

Baka – Vydrany   so 15.00

Kostolné Kračany – Veľké Blahovo   ne 15.00

Baloň – Lehnice   ne 15.00

Čenkovce – Jahodná   ne 15.00

Holice n/O – Trnávka   ne 15.00

Rohovce – Kráľovičove Kračany   ne 15.00

18. kolo – 27.-28. marca 2010:

Okoč-Sokolec – Rohovce  ne 15.00

Kráľovičove Kračany – Holice n/O  so 15.00

Trnávka – Čenkovce   ne 15.00

Jahodná – Baloň   ne 15.00

Lehnice – Kostolné Kračany   ne 15.00

Veľké Blahovo – Baka   ne 15.00

Vydrany – Janíky   ne 10.30

Blatná n/O – Štvrtok n/O  ne 10.30

19. kolo – 3.-4. apríla 2010:

Štvrtok n/O – Okoč-Sokolec   ne 15.30

Blatná n/O – Vydrany   ne 10.30

Janíky – Veľké Blahovo   ne 15.30

Baka – Lehnice   so 15.30

Jahodná – Kostolné Kračany   ne 15.30

Trnávka – Baloň   ne 15.30

Čenkovce – Kráľovičove Kračany   ne 15.30

Holice n/O – Rohovce   ne 15.30

20. kolo – 10.-11. apríla 2010:

Okoč-Sokolec – Holice n/O   so 15.30

Rohovce – Čenkovce   ne 15.30

Kráľovičove Kračany – Baloň   so 15.30

Trnávka – Kostolné Kračany   ne 15.30

Jahodná – Baka   ne 15.30

Lehnice – Janíky   ne 15.30

Blatná n/O – Veľké Blahovo ne 10.30

Vydrany – Štvrtok n/O   ne 15.30

21. kolo – 17.-18. apríla 2010:

Vydrany – Okoč-Sokolec   ne 16.00

Štvrtok n/O – Veľké Blahovo   ne 16.00

Blatná n/O – Lehnice   ne 10.30

Janíky – Jahodná   ne 16.00

Trnávka – Baka   so 16.00

Kostolné Kračany – Kráľovičove Kračany   ne 16.00

Baloň – Rohovce   ne 16.00

Holice n/O – Čenkovce   ne 16.00

22. kolo – 24.-25. apríla 2010:

Okoč-Sokolec – Čenkovce   ne 16.00

Holice n/O – Baloň   ne 16.00

Rohovce – Kostolné Kračany   ne 10.30

Kráľovičove Kračany – Baka   so 16.00

Trnávka – Janíky   so 16.00

Jahodná – Blatná n/O   ne 16.00

Lehnice – Štvrtok n/O   ne 16.00

Veľké Blahovo – Vydrany   ne 16.00

23. kolo – 1.-2. mája 2010:

Veľké Blahovo – Okoč-Sokolec   ne 16.30

Vydrany – Lehnice   ne 16.30

Štvrtok n/O – Jahodná   ne 16.30

Blatná n/O – Trnávka   ne 10.30

Janíky – Kráľovičove Kračany   ne 16.30

Baka – Rohovce   so 16.30

Kostolné Kračany – Holice n/O   ne 16.30

Baloň – Čenkovce   so 16.30

24. kolo – 8.-9. mája 2010:

Okoč-Sokolec – Baloň   ne 16.30

Čenkovce – Kostolné Kračany   ne 10.30

Holice n/O – Baka   ne 16.30

Rohovce – Janíky   ne 16.30

Kráľovičove Kračany – Blatná n/O   so 16.30

Trnávka – Štvrtok n/O   ne 16.30

Jahodná – Vydrany   ne 16.30

Lehnice – Veľké Blahovo   ne 16.30

25. kolo – 15.-16. mája 2010:

Lehnice – Okoč-Sokolec   ne 17.00

Veľké Blahovo – Jahodná   ne 17.00

Vydrany – Trnávka   ne 17.00

Štvrtok n/O – Kráľovičove Kračany   ne 17.00

Blatná n/O – Rohovce   ne 10.30

Janíky – Holice n/O   so 16.30

Baka – Čenkovce   so 16.30

Kostolné Kračany – Baloň   ne 17.00

26. kolo – 22.-23. mája 2010:

Okoč-Sokolec – Kostolné Kračany   so 17.00

Baloň – Baka   ne 17.00

Čenkovce – Janíky   ne 17.00

Holice n/O – Blatná n/O   ne 10.30

Rohovce – Štvrtok n/O   ne 17.00

Kráľovičove Kračany – Vydrany   so 17.00

Trnávka – Veľké Blahovo   ne 17.00

Jahodná – Lehnice   ne 17.00

27. kolo – 29.-30. mája 2010:

Jahodná – Okoč-Sokolec   ne 10.30

Lehnice – Trnávka   so 17.00

Veľké Blahovo – Kráľovičove Kračany   ne 17.00

Vydrany – Rohovce   ne 17.00

Štvrtok n/O – Holice n/O   ne 17.00

Blatná n/O – Čenkovce   ne 10.30

Janíky – Baloň   ne 17.00

Baka – Kostolné Kračany   so 17.00

28. kolo – 6. júna 2010:

Okoč-Sokolec – Baka   ne 17.30

Kostolné Kračany – Janíky   ne 17.30

Baloň – Blatná n/O   ne 17.30

Čenkovce – Štvrtok n/O   ne 17.30

Holice n/O – Vydrany   ne 17.30

Rohovce – Veľké Blahovo   ne 17.30

Kráľovičove Kračany – Lehnice   ne 17.30

Trnávka – Jahodná   ne 17.30

29. kolo – 13. júna 2010:

Trnávka – Okoč-Sokolec   so 17.30

Jahodná – Kráľovičove Kračany   so 17.30

Lehnice – Rohovce   so 17.30

Veľké Blahovo – Holice n/O   so 17.30

Vydrany – Čenkovce   so 17.30

Štvrtok n/O – Baloň   so 17.30

Blatná n/O – Kostolné Kračany   so 17.30

Janíky – Baka   so 17.30

30. kolo – 20. júna 2010:

Okoč-Sokolec – Janíky   ne 17.30

Baka – Blatná n/O   ne 17.30

Kostolné Kračany – Štvrtok n/O    ne 17.30

Baloň – Vydrany   ne 17.30

Čenkovce – Veľké Blahovo   ne 17.30

Holice n/O – Lehnice   ne 17.30

Rohovce – Jahodná   ne 17.30

Kráľovičove Kračany – Trnávka   ne 17.30

 
Reklama