ÚS č. 37
ÚRADNÁ SPRÁVA ObFZ DUNAJSKÁ STREDA č. 37/2009-10:
I. ŠPORTOVO - TECHNICKÁ KOMISIA (z 17. júna 2010):
1.) upozorňuje funkcionárov klubov, že uzávierka Prihlášok pre súťažný ročník 2010/2011 je dňa 24. júna 2010 (štvrtok) o 12.00 hod., v tomto čase prihláška musí byť na sekretariáte ObFZ. Súčasťou Prihlášky do súťaží je Adresár funkcionárov podpísané Prehlásenie klubu a doklad o úhrade štartovného vkladu. ŠTK žiada funkcionárov futbalových klubov, aby venovali zvýšenú pozornosť dôkladnému vyplneniu prihlášky (výnimky z hracích časov, hody, dni obce a pod.). Prihlášky po tomto termíne nebudú akceptované. Tieto materiály sú k dispozícii aj na internetovej stránke ObFZ Dunajská Streda (www.obfzds.sk);
2.) za znovuprihlásené družstvá ObFZ žiada zložiť kauciu (finančnú zábezpeku) 700,-€ na jeden rok.Táto kaucia sa vracia po dohraní súťažného ročníka.
3.) na základe SP čl. 58/3 nariaďuje odohrať zápas 30.kola I. trieda dos. Holice n/O - Lehnice dňa 19.júna (sobota) o 17.30 a predzápas 30.kola I.trieda dor.Holice n/O - Lehnice o 15.00 na ihrisku Holice n/O.
4.) na základe SP čl. 58/3 nariaďuje odohrať zápas 28.kola III. trieda dos. Bodíky-Mierovo dňa 20.júna (nedeľa) o 17.30 na ihrisku Bodíky.
5.) finálové zápasy SŽ.sa uskutočnia o 17.00 zápas o 3.-4.miesto Zlaté Klasy-Topoľníky a finále 18.00 Malé Dvorníky-ŠTK Šamorín,,B“ dňa 18.júna (streda) na ihrisku Potônské Lúky.
6.) kontumujeme zápas I.trieda dor.Trhová Hradska-Holice n/O 3:0 podľa čl.100/b SP a podľa čl.160/1 SP priznáva 3 body a skôre 3:0 v prospech Trhová Hradska.
7.) kontumujeme zápas SŽ.skupina,,A“ Nový Život-Trnávka 3:0 podľa čl.100/b SP a podľa čl.160/1 SP priznáva 3 body a skôre 3:0 v prospech Nový Život.
8.) upozorňuje funkcionárov futbalových klubov, že Prihlášky klubov do súťaží riadených ObFZ pre súťažný ročník 2010/2011 nebudú akceptované, ak majú pozdĺžnosti voči ObFZ Dunajská Streda, ZsFZ a SFZ (Kostoľné Kračany dor. 20,-€, ŠG 2007 dor „B“ 20,-€, Kostolné Kračany dos. 35,-€, Blatná na Ostrove dos. 35,-€,Gabčikovo SŽ.10,-€. Podľžnosti zaplatiť a peukázať doklad o zaplatení do 24.júna 2010 do 12.00 hod.
9.) Zápas medzi Výberom ObFZ DS a víťazom I.triedy MO dos. Lehnice sa uskutoční dňa 26.júna (sobota) o 18.00 na ihrisku v Lehniciach. Nominovaní hráči: Pörsök Adrián – Štvrtok n/O, Horváth Tibor – Rohovce, Miklós Pavol – Kostolné Kračany, Miklós Imrich – Blatná n/O, Novotný Juraj – Lehnice, Csicsay Alexander – Baloň, Illés Attila – Čenkovce, Hromada Ladislav – Štvrtok n/O, Oravec Ladislav – Baka, Albert Balázs – Trnávka, Döme Tibor – Veľké Blahovo, Hervay Ladislav – Kraľovičove Kračany, Gönczöl Csaba – Rohovce, Hodosi Viliam – Vydrany, Tászli Zoltán – Jahodná, Nagy Peter – Okoč-Sokolec, Vörös Gábor – Baloň, Csomor Juraj – Baka. Tréneri výberu : Lyžica Gabriel – Lehnice, Molnár Kristián – Vydrany. Žiadame nominovaných hráčov aby v prípade svojej neúčasti informovali na tel. č. 0908 724 694!
II. DISCIPLINÁRNA KOMISIA (zo 17.júna 2010):
1. Nepodmienečne zastavená činnosť: U731 Hromada Alexander (Kráľ.Kračany I.dos.) 4MZ za 1/3b,, U733 Johancsik Gabriel (Ňárad II.dos.) 1MZ za 1/5a – po odstátí trestu za 4 ŽK, U734 Ravasz František (Bodíky III.dos.) 3MZ za 1/3b, všetci od 17.6.2010.
2. Zastavená činnosť na 1 MZ N po 4. ŽK podľa Prílohy 1 bod 13.5.a/ DP (v zmysle čl. B/1/d/ RS, čl. 30 DP a Prílohy 1 bod 13.7. DP za evidenciu ŽK zodpovedá klub!): U735 Štrba Lukáš (Holice I.dos.), U736 Lelkes Tomáš (Kráľ.Kračany I.dos.), U737 Johancsik Gabriel (Ňárad II.dos.)chýba poplatok, U738 Bugár Alexander (Veľ.Dvorníky II.dos.), U739 Gašparík Libor (Potônske Lúky II.dos.)chp, U740 Németh Gábor (Hubice II.dos.), U741 Gombos Mário (Čil.Radvaň I.dor.)chp, U742 Világi Attila (Bodíky III.dos.), U752 Mészáros Peter (Šamorín B I. dor) všetci od 17.6.2010.
3. Zastavená činnosť na 2 MZ N po 8.ŽK podľa Prílohy 1 bod 13.5.b./DP(v zmysle čl. B/1/d/ RS, čl. 30 DP a Prílohy 1 bod 13.7. DP za evidenciu ŽK zodpovedá klub!): U743 Tászli Dávid (Jahodná I.dos.)chp, U744 Rézverő Richard (Šamorín B III.dos.) od 17.6.2010.
4. Podmienečne zastavená činnosť: U732 Köles Ján (Okoč-Sokolce I.dos.) 2MZ za 1/1a, U745 Gönczöl Csaba (Rohovce I.dos.) 3MZ za 1/6/1a, U746 Csölle Jozef (Lehnice I.dos.) 3MZ za 1/6/1a, U747 Vörös Gabriel (Ižop II.dos.) 2MZ za 1/5a, U748 Puzsér Csaba (Ižop II.dos.) 4MZ za 1/1b všetci do 31.10.2010.
5. Oznamy: U749 Na návrh ŠTK DK ukladá pokutu pre mužstvo Holice N/O podľa A/9/c/2 vo výške 15 Eur v prospech Obfz DS a zároveň úhradu v prospech Poľnohospodár Trhová Hradská vo výške 35 Eur podľa čl.A/9/d/2 RS. U750 Na návrh ŠTK DK ukladá pokutu pre mužstvo FK Trnávka podľa A/9/c/2 vo výške35 Eur v prospech Obfz DS a zároveň úhradu v prospech FC Nový Život vo výške 35 Eur podľa čl.A/9/d/2 RS. U751 - DK vyzýva všetky futbalové kluby, aby svoje pozdlžnosti voči ObFZ Dunajská Streda vyrovnali do 12:00 dňa 24.6.2010, tj.do ukončenia prijímania prihlášok na sezónu 2010/2011. Kluby, ktoré nevyrovnajú pozdlžnosti do horeuvedeného dátumu, nebudú zaradené do losovania nového ročníka 2010/2011.
III. MATRIKA
UPOZORNENIE pre FK: Matričná komisia ZsFZ upozorňuje FK, aby podklady k zaregistrovaniu hráčov prechádzajúcich z vekovej kategórie „žiak“ do vekovej kategórie „dorast“ zaslali na MaK ZsFZ najneskôr do 30. júna 2010!
Požadované náležitosti k registrovaniu dorastenca: riadne vyplnená prihláška k registrácii, kópia dokladu s rodným číslom, fotografia 4,5 x 3,5, nie staršia ako rok, poplatok za hráča 3,30 € (hromadne jednou poukážkou vs: 231173), žiak ktorý nebol evidovaný musí mať potvrdenie MaK ObFZ na prihláške, žiacky preukaz zaslať po skončení súťaže žiakov!!!Matričná komisia ZsZF vystaví RP dorastenca a po obdržaní a kontrole žiackych preukazov ich obratom zašle futbalovým klubom.
IV. KOMISIA ROZHODCOV (z 17. júna 2010):
1. vykonala zmeny na 30.kolo;
2. zo zápasov 30. kola sa neskoro ospravedlnil rozhodca Tomáš Dohorák (prvý prípad)
3. predvoláva na svoje zasadnutie rozhodcu Tomáša Íróa na deň 24.06.2010 o 16.30 v súvislosti s neodovzdaním zápisov o stretnutí a s nedostavením sa na majstrovské stretnutia
4. pozastavuje delegovanie rozhodcov Jozefa Koczóa a Jozefa Matláka podľa 1d/PDR na 1 týždeň za zápas 29. kola II. triedy dos Ňárad – Povoda
5. pozastavuje delegovanie rozhodcu Tomáša Íróa podľa 4/c, p PDR na 5 týždňov od 17.6.2010
6. obdržala sťažnosť od klubu TJ Družstevník Královičové Kračany na rozhodcov Ödön Horváth, Tomáš Katona, Ladislav Molnár za nekorektné vedenie zápasu 29. kola I.trieda dos. Palas Jahodná – TJ Družstevník Královičové Kračany.
7. oznamuje záujemcom o funkciu rozhodcov , že sa môžu prihlásiť na sekretariáte ObFZ Dunajská Streda, Ádorská 37 v úradných hodinách alebo na telefónnych číslach 031/552-22-40 alebo 0908/724-694
8. oznamuje rozhodcom ,že druhá časť licenčného seminára sa uskutoční dňa 03.07.2010 o 08,00 hod. v KD vo Vieske (písomné aj ústne testy !) a následné fyzické previerky na štadióne v Orechovej Potôni.
9. oznamuje rozhodcom, ktorí nesplnili prvú časť licenčného seminára, že náhradný termín sa uskutoční 3.7.2010 spolu s druhou časťou, účastníci sú nasledovní:Písomné testy: V.Bajnóczy, V. Bíró, D. Hepner, J. Koczó, Cs. Megály, M. Gaál, L. Csölle, P. Miklós, J. Mészáros, A.Vida, R. Földes, R. Polák, A. Muzsay, G. Kozma, N. Bors, T. Dohorák, R. Šimon, T. Reiter, M. Kövér ml., Š. Horony, D. Nagy, J. Bajnóczy, F. Lukács, T. Író, Á. Lelkes, O. Szabó Fyzické testy: T. Író, A. Ábrahám, A. Vida, T. Reiter, Cs. Megály, T. Katona, T. Szalánczi, D. Nagy, Š. Horony, N. Bors, J. Mészáros.
V. DELEGOVANIE ROZHODCOV (17. júna 2010)
Starí páni 12. kolo 28. júna 2010
Skupina Západ
Lehnice – Michal n/O po 17.15 (Czucz T)
Orechová Potôň – Blatná n/O po 17.15 (Lelkes Á)
Trnávka – Horný Bar po 17.15 (Koczó J)
Holice n/O – Horná Potôň po 17.15 (Ábrahám A)
VI. ZMENY V DELEGOVANÍ ROZHODCOV (17. júna 2010)
- trieda dos 19.-20. júna 2010 – 30. kolo
Čenkovce – Veľké Blahovo ne 17.30 (Horváth Ö AR1 za Dohorák T)
Rohovce – Jahodná ne 17.30 (Bajnóczy J AR1 za Szabó P, Szabó P AR2 za Kosár Cs)
Kráľovičove Kračany – Trnávka ne 17.30 (Kosár Cs AR1 za Horváth Ö, Bajnóczy V AR2 za Matlák J)
- trieda dos 19. júna 2010 – 30. kolo
Lúč n/O – Padáň so 17.30 (Hepner D AR1 za Koczó J)
Horný Bar – Dolný Štál so 17.30 (Nagy D AR1 za Dohorák T)
Ižop – Hubice so 17.30 (Polák R AR1 za Bajnóczy V)
Nový Život B – Veľká Paka so 17.30 (Flaska L AR1 za Kosár Cs)
Povoda – Horná Potôň so 17.30 (Kosár Cs AR2 za Flaska L)
- trieda dos 19.-20. júna 2010 – 28. kolo
Blahová – Trstená n/O so 17.30 – zmena termínu (Gaál M HR, Szabó O AR1, Miklós P AR2)
Sap – Čakany ne 17.30 (Földes R AR1 za Koczó J)
Bodíky – Mierovo ne 17.30 – zmena termínu (Kolečányi G HR za Matlák J, Miklós P AR1 za Reiter T)
- trieda dor 19.-20. júna 2010 – 30. kolo
FK Zlaté Klasy – Ohrady ne 15.00 (Muzsay A AR1 za Szabó O)
FK ŠG 2007 DS – Dolná Štál so 13.00 (Vo Vieske) (Kolečányi G HR za Nagy D, Kosár Cs AR1 za Miklós F)
Čilizská Radvaň – Vydrany ne 15.00 (Polák R HR za Köver M ml)
Čenkovce – Trhová Hradská ne 15.00 (Horváth Ö HR za Dohorák T)
- trieda dor 20. júna 2010 – 28. kolo
Rohovce – Ňárad ne 15.00 (Bajnóczy J HR za Kosár Cs)
FK ŠG 2007 DS „B“ - Horná Potôň so 10.30 (vo Vieske) (Kolečányi G AR1 za Szalánczi T)
Starí páni 21. júna 2010 – 11. kolo
Michal n/O – Orechová Potôň po 17.15 (Koczó J za Lelkes Á)
Za obsahovú časť tejto správy zodpovedajú orgány a komisie ObFZ. Voči rozhodnutiam uverejneným v tejto úradnej správe sa možno odvolať na VV ObFZ do 15 dní odo dňa uverejnenia.