ÚS č. 30
ÚRADNÁ SPRÁVA ObFZ DUNAJSKÁ STREDA č. 30/2009-10:
I. ŠPORTOVOTECHNICKÁ KOMISIA (z 29.apríla 2010):
1) na základe čl. 58/3 SP nariaďuje odohrať zápas 23. kola II.dos Hubice- Ňárad dňa 2. mája 2010 (nedeľa) o 16.30 hod. na ihrisku v Hubiciach,
2) na základe čl. 58/3 SP nariaďuje odohrať zápas 25. kola II.dos Padáň – Michal n/O dňa 15. mája 2010 (sobota) o 17.00 hod. na ihrisku v Padáni,
3) upozorňuje Jahodná dos., Povoda dos. na dodržanie čl.B/1/f RS ObFZ DS,
4) navrhuje pokutu 10,-€ pre Horná Potôň dos. za opakované porušenie čl.B/3/l RS ObFZ DS,
5) upozorňuje Dolný Štál dor. na dodržanie čl.B/3/l RS ObFZ DS,
6) navrhuje pokutu 15,-€ pre Janíky dor. v prospech ObFZ DS podľa čl. A/9/c/2 RS a náhradu 35,-€ prospech Baka podľa čl.A/9/d/2 RS ObFZ DS,
7) navrhuje pokutu 70,-€ pre Čiližskú Radvaň dos. v prospech ObFZ DS podľa čl. A/9/c/1 RS a náhradu 150,-€ prospech Michal n/O podľa čl.A/9/d/1 RS ObFZ DS,
II. DISCIPLINÁRNA KOMISIA (z 29.apríla 2010):
1.) Nepodmienečne zastavená činnost: U513 Valko Tomáš (Veľká Paka II.dos.) 7MZ za 1/6/1b, U514 Csölle Norbert (Ňárad II.dos.) 1MZ za 1/1b, U515 Bertalan Ján (Baka I.dos.) 1MZ za 1/5a, U516 Fišan Stanislav (Čenkovce I.dos.) 1MZ za 1/1b, U517 Illés Attila (Čenkovce I.dos.) 2MZ za 1/3a-po vykonaní trestu za 4ŽK, U530 Görözdi Péter (Čilizská Radvaň I.dor.) 1MZ za 1/5a-po vykonaní trestu za 4ŽK, U531 Rigó Nikolas (Lehnice I.dor.) 5MZ za 1/6b, U532 Sáha Ludovít (Čakany III.dos.) 2MZ za 1/5a všetci od 29.4.2010, U535 Zalka František(Trnávka B III.dos.) 4MZ za 1/3b od 22.4.2010.
2.) Zastavená činnosť na 1 MZ N po 4. ŽK podľa Prílohy 1 bod 13.5.a/ DP (v zmysle čl. B/1/d/ RS, čl. 30 DP a Prílohy 1 bod 13.7. DP za evidenciu ŽK zodpovedá klub!): U518 Szabó Attila (Povoda II.dos.)chp, U519 Takács Peter (Dol.Štál II.dos.), U520 Fussi Gabriel (Nový Život B II.dos.)chp, U521 Lengyel Ladislav (Hubice II.dos.), U522 Illés Attila (Čenkovce I.dos.), U523 Hodosi Patrik (Kráľ.Kračany I.dos.)chp, U524 Kovács Gábor (Trstená n./O. III.dos.), U525 Kukucska Patrik (Bodíky III.dos.), U526 Sáha Ludovít (Čakany III.dos.)chp, U533 Viszkocs Tamás (Jahodná I.dor.)chp, U534 Kontár René (Lehnice I.dor.), U535 Görözdi Péter (Čilizská Radvaň I.dor.)chp všetci od 29.4.2010.
3.) Podmienečne zastavená činnosť: U527 Bartalos Attila (Dolný Štál II.dos.) 2MZ do 30.8.2010 podľa 1/4a.
4.) Zmena trestu : U528 Sudár Alexander (Mierovo III.dos.) a U529 Rigó Attila (Mierovo III.dos.) zamietnuté.
5.) Tresty: U537 - DK trestá na návrh ŠTK pokutou 70,- Eur klub Družtevník Čilizská Radvaň v prospech ObFZ podla čl.a/9/c/1 RS a náhradu 150,- Eur v prospech Michal n/O podľa čl.a/9/d/1 RS ObFZ DS.
U538 - DK trestá na návrh ŠTK pokutou 15,- Eur klub ŠM Janíky v prospech OBFZ podla čl.a/9/c/2 RS a náhradu 35 Eur v prospech FK Baka podľa čl.a/9/d/2 RS ObFZ DS.
U539 - DK trestá na návrh ŠTK pokutou 10,- Eur Družstevník Horná Potôň za opakované porušenie článku b/3/l RS – neskoré začatie MZ.
6.) Oznamy DK: U540 - DK žiada klub SC Potônské Lúky o doručenie potvrdenia PN hráča Petra Wimmera, a ďalej oznamuje klubu Poľnohospodár Hubice, že hráč Štrba Michal má zastavenú činnosť od 29.4.2010.
U541 - DK žiada klub TJ Holice o vyjadrenie k HNS usporiadateľa číslo
II. KOMISIA ROZHODCOV (z 29.4. 2010):
1) vykonala zmeny na 23. kolo a vydelegovala rozhodcov na 24 kolo;
2) zo zápasov 23. kola sa neskoro ospravedlnil: Ján Bajnóczy (prvý prípad)
3) zo zápasov 24. kola sa ospravedlnili rozhodcovia: sobota– Norbert Bors a nedeľa Richard Földes, Marián Gaál, Stojka Ján
4) pozastavuje delegovanie rozhodcu Arpáda Lelkesa na 2 týždne podľa 4c/ PDR ( nedostavenie sa na zápas )
5) v zápisoch 22 kola boli zistené chyby u nasledovných rozhodcov : jedna chyba L. Molnár, Á. Lelkes
6) obdržala pochvalu od futbalových klubov FC ŠTK 1914 Šamorín a FK Zlaté Klasy na rozhodcov M. Kövér ml., a R. Földes za korektné a kvalifikované vedenie zápasu FC ŠTK 1914 Šamorín B – FK Zlaté Klasy.
7) obdržala od Športového klubu FC Vydrany sťažnosť na HR Attilu Ábraháma na jeho výkon v majstrovskom zápase I.triedy dorast, 22.kolo Trhová Hradská - Vydrany
8) upozorňuje rozhodcov, že zápisy zo stretnutí odloženého 16. kola I. triedy dos musia byť doručené na sekretariát ObFZ do 16.00 h nasledujúceho dňa (štvrtok 6. mája)
9) oznamuje záujemcom o funkciu rozhodca, že sa môžu prihlásiť na sekretariáte ObFZ Dunajská Streda, Ádorská 37 v úradných hodinách alebo na telefónnych číslach 031/552-22-40 alebo 0908/724-694.
III. OBSADENIE STRETNUTÍ ROZHODCAMI (8-14.mája.2010):
24. kolo dos (8.-9.5.2010)
I.trieda dos |
8. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
|
||
KRÁL. KRAČANY |
BLATNÁ n/O |
16:30 |
Ö. Horváth |
L. Molnár |
T. Dohorák |
|
||
I.trieda dos |
9. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
|||
OKOČ-SOKOLEC |
BALOŇ |
16:30 |
L. Csölle |
C. Kosár |
J. Matlák |
|||
SC ČENKOVCE |
KOST. KRAČANY |
10:30 |
I. Nagy |
T. Czucz |
F. Miklós |
|||
HOLICE na OSTROVE |
FK BAKA |
16:30 |
V. Bíró |
V. Bajnóczy |
Ö. Horváth |
|||
ŠK ROHOVCE |
ŠM JANÍKY |
16:30 |
L. Szőke |
T. Katona |
L. Molnár |
|||
FK TRNÁVKA |
ŠM ŠTVRTOK n/O |
16:30 |
G. Kolečányi |
N. Bors |
A. Klempa |
|||
JAHODNÁ |
FC VYDRANY |
16:30 |
P. Szabó |
J. Mészáros |
R. Földes |
|||
TJ LEHNICE |
V. BLAHOVO |
16:30 |
F. Lukács |
M. Köver ml. |
J. Sládeček |
|||
24. kolo dos (8.-9.5.2010)
II.trieda |
8. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
|||
LÚČ n/O. |
ČIL. RADVAŇ |
16:30 |
J. Stojka |
L. Szőke |
T. Szalánczi |
|||
FC NOVÝ ŽIVOT / B / |
IŽOP |
16:30 |
J. Mészáros |
V. Bíró |
M. Gaál |
|||
FC POVODA |
DOLNÝ ŠTÁL |
16:30 |
A. Klempa |
C. Kosár |
F. Lukács |
|||
HORNÁ POTOŇ |
HUBICE |
16:30 |
I. Nagy |
L. Csölle |
M. Köver ml. |
|||
II.trieda |
9. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
|||
MICHAL na OSTROVE |
HORNÝ BAR |
10:30 |
J. Mészáros |
G. Kolečányi |
N. Bors |
|||
SC VEĽKÉ DVORNÍKY |
PADÁŇ |
10:30 |
T. Katona |
L. Szőke |
A. Klempa |
|||
ŇÁRAD |
MFK MALÉ DVORNÍKY |
16:30 |
G. Világi |
R. Šimon |
T. Szalánczi |
|||
SC POTONSKÉ LÚKY |
VEĽKÁ PAKA |
16:30 |
I. Nagy |
J. Tóth |
C. Megály |
|||
22. kolo dos (8.-9.5.2010)
III.trieda |
8. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
||
FK TRNÁVKA / B / |
BODÍKY |
16:30 |
L. Flaska |
D. Nagy |
D. Hepner |
||
III.trieda |
9. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
||
FK BLAHOVÁ |
ŠAMORÍN / B / |
16:30 |
J. Koczó |
J. Bajnóczy |
A. Ábrahám |
||
MIEROVO |
SAP |
17:30 |
T. Dohorák |
T. Czucz |
F. Miklós |
||
ŠK ČAKANY |
TRSTENÁ N/O |
10:30 |
L. Flaska |
J. Bajnóczy |
A. Ábrahám |
||
24. kolo dorast (8.-9.5.2010)
I.trieda dorast |
8. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
|
Šamorín B |
ŠM Janíky |
14:00 |
D. Nagy |
L. Flaska |
|
Jahodná |
FC Vydrany |
14:00 |
J. Tóth |
R. Polák |
|
I.trieda dorast |
9. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
|
Okoč-Sokolec |
Čilizská Radvaň |
14:00 |
C. Kosár |
J. Matlák |
|
ŠC Čenkovce |
FK Zlaté Klasy |
13:00 |
T. Czucz |
F. Miklós |
|
Holice n/O |
FK ŠG 2007 DS |
14:00 |
V. Bajnóczy |
Ö. Horváth |
|
FK Baka |
Ohrady |
14:00 |
A. Vida |
A. Muzsay |
|
TJ Lehnice |
Trhová Hradská |
14:00 |
M. Köver ml. |
J. Sládeček |
|
22. kolo dorast (9.5.2010)
|
II.trieda dorast |
9. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
Vo Vieske |
FK 2007 ŠG DS B |
ŠK Rohovce |
10:30 |
L. Kovács |
J. Tóth |
|
DAC 1904 DS C |
Ňárad |
10:30 |
J. Stojka |
O. Szabó |
16. kolo ženy (9.5.2010)
Ženy |
9. 5. 2010 |
čas |
HR |
MFK Malé Dvorníky |
FK Zlaté Klasy |
10:30 |
T. Nagy |
Rohovce |
Družstevník Dolný Štál |
10:30 |
I. Antal |
5. kolo starí páni (10.5.2010)
Starí páni - Východ |
10. 5. 2010 |
čas |
HR |
FC Gabčíkovo |
Dynamo Trstená n/O |
17:15 |
M. Köver ml. |
ZsVAK DS |
FC Jahodná |
17:15 |
R. Polák |
MsZ Dolný Štál |
Stavreco DS |
17:15 |
A. Ábrahám |
FC Vrakúň |
Ajax Kostolné Kračany |
17:15 |
J. Koczó |
Starí páni - Západ |
10. 5. 2010 |
čas |
HR |
Favorit Blatná n/O |
Happy Boys Rohovce |
17:15 |
A. Vida |
FC Horný Bar |
FC Lehnice |
17:15 |
T. Czucz |
Old Boys Horná Potôň |
DSC Orechová Potôň |
17:15 |
A. Lelkes |
FC Holice n/O |
Old Boys Trnávka |
17:15 |
J. Bajnóczy |
22. kolo starší žiaci (11.5.2010)
St. žiaci sk. A |
11. 5. 2010 |
čas |
HR |
Holice na Ostrove |
Veľká Paka |
16:30 |
A. Muzsay |
Orechová Potôň |
Veľké Blahovo |
16:30 |
A. Lelkes |
Rohovce |
Lehnice |
16:30 |
C. Megály |
Nový Život |
Horný Bar |
16:30 |
A. Vida |
FK Zlaté Klasy |
Čenkovce |
16:30 |
D. Nagy |
St. žiaci sk. B |
11. 5. 2010 |
čas |
HR |
Topoľníky |
Okoč-Sokolec |
16:30 |
O. Szabó |
Veľké Dvorníky |
Kostolné Kračany |
16:30 |
T. Czucz |
Ižop |
Medveďov |
16:30 |
R. Polák |
Baloň |
Trhová Hradská |
16:30 |
J. Koczó |
Gabčíkovo |
Malé Dvorníky |
16:30 |
R. Földes |
Baka |
Vrakúň |
16:30 |
M. Köver ml. |
Dohrávka 16. kolo dos II. trieda (12.5.2010)
II.trieda |
12. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
LÚČ na OSTROVE |
FC POVODA |
17:30 |
J. Matlák |
T. Czucz |
C. Kosár |
HORNÁ POTOŇ |
SC VEĽKÉ DVORNÍKY |
17:30 |
V. Bíró |
L. Molnár |
L. Flaska |
ŇÁRAD |
MICHAL na OSTROVE |
17:30 |
Ö. Horváth |
A. Klempa |
J. Mészáros |
SC POTONSKÉ LÚKY |
FC NOVÝ ŽIVOT / B / |
17:30 |
G. Világi |
J. Stojka |
D. Hepner |
VEĽKÁ PAKA |
ČILIZSKÁ RADVAŇ |
17:30 |
T. Katona |
F. Miklós |
J. Tóth |
MFK MALÉ DVORNÍKY |
IŽOP |
17:30 |
P. Szabó |
L. Szőke |
L. Csölle |
HUBICE |
HORNÝ BAR |
17:30 |
F. Lukács |
T. Dohorák |
I. Nagy |
DOLNÝ ŠTÁL |
PADÁŇ |
17:30 |
M. Gaál |
N. Bors |
G. Kolečányi |
23. kolo starší žiaci (14.5.2010)
St. žiaci sk. A |
14. 5. 2010 |
čas |
HR |
Čenkovce |
Nový Život |
16:30 |
D. Hepner |
Horný Bar |
Rohovce |
16:30 |
O. Szabó |
Lehnice |
Orechová Potôň |
16:30 |
A. Vida |
Veľké Blahovo |
Holice na Ostrove |
16:30 |
T. Czucz |
St. žiaci sk. B |
14. 5. 2010 |
čas |
HR |
Baka |
Topoľníky |
16:30 |
M. Köver ml. |
Malé Dvorníky |
Baloň |
16:30 |
J. Koczó |
Trhová Hradská |
Ižop |
16:30 |
R. Polák |
Kostolné Kračany |
Okoč-Sokolec |
16:30 |
D. Nagy |
8.5.2010 U-3 turnaj od 09.35 h
SK-K Zlaté Klasy L. Kovács
SK-L Orechová Potôň Á. Lelkes
SK-M Malé Dvorníky D. Nagy
SK-N Kráľovičove Kračany Cs. Megály
SK-O Baloň M. Köver ml.
SK-P Bodíky J. Koczó
SK-R Vieska J. Tóth
SK-S Bohelov G. Kozma
VI. ZMENY V DELEGOVANÍ ROZHODCOV
I. trieda dos : 23. kolo (1.- 2. 5.2010)
Baka – Rohovce so 16.30 A. Klempa AR1 za P. Szabó
Blatná - Trnávka ne 10.30 I. Nagy AR1 za D. Hepner
Janíky - Král.Kračany ne 16.30 T. Szalánczi AR2 za L. Csölle
Dohrávka I. trieda dos 16. kolo (5.5.2010)
Vydrany – Kost.Kračany st 17.30 J. Stojka AR2 za Cs.Megály
II.trieda dos: 23. kolo (1.-2. 5.2010)
Padáň – Povoda so 16.30 M. Gaál M. HR za N. Bors, N. Bors AR2 za Lelkes Á.
Hubice – Ňárad ne 16.30 zmena termínu HR L. Csölle, AR1 G. Kozma, AR2 D. Hepner
III. trieda dos: (1. - 2. 5. 2010)
Trnávka B – Šamorín B so 16.30 J. Mészáros AR2 za J. Bajnóczy
Trstená n/O – Blahová ne 16.30 T. Nagy AR2 za Á. Lelkes
Čakany - Sap 16.30 L. Kovács AR2 za D. Hepner
Mierovo – Bodíky 10.30 D. Nagy AR1 za L. Flaska , L. Flaska AR2 za L. Kovács
Starí páni skupina Západ 4.kolo : (3. 5. 2010)
Orechová Potôň – Horný Bar 17.15 V. Bíró HR za T. Czucz
Lehnice – Blatná n/O 17.15 T. Czucz HR za I. Nagy
Rohovce – Michal n/O 17.15 T. Nagy HR za A. Lelkes
I.tr.dorast 16. kolo: (6.5.2010)
Lehnice – Čenkovce 17.30 J. Stojka HR za Cs. Kosár, D. Nagy AR1 za D. Hepner
Tr.Hradská – Čil.Radvaň 17.30 T. Szalánczi HR za Lelkes, R. Polák AR1 za T. Szalánczi
Ohrady - FK ŠG 2007 17.30 Cs. Kosár HR za Muzsay A.
Za obsahovú časť tejto správy zodpovedajú orgány a komisie ObFZ. Voči rozhodnutiam uverejneným v tejto úradnej správe sa možno odvolať na VV ObFZ do 15 dní odo dňa uverejnenia.