US č. 29
ÚRADNÁ SPRÁVA ObFZ DUNAJSKÁ STREDA č. 29/2009-10:
I. ŠPORTOVOTECHNICKÁ KOMISIA (z 22.apríla 2010):
1) upozorňuje kluby na povinnosti vyplývajúce z Rozpisu súťaži doplniť zoznam všetkých hráčov u žiakov predložiť zoznam realizačných tímov, predložiť kópie trénerských preukazov a licencií a u klubov, ktoré majú súťažiach riadených ObFZ ,,B“- družstvo predložiť súpisky „A“- družstva v zmysle čl.37-42 SP. Porušenie týchto ustanovení RS a SP má na následok disciplinárny postih voči klubom.
2) upozorňuje I.trieda dos. Veľké Blahovo na dodržanie čl. B/3/l. RS obfz DS.
3) na základe SP čl. 58/3 nariaďuje odohrať zápas 23.kola II.trieda dor. FK DAC,,C“-Rohovce dňa 16.mája(nedeľa) o 14.00 na ihrisku Malé Blahovo.
4) na základe SP čl. 58/3 nariaďuje odohrať zápas 25.kola II.trieda dor.FK DAC „C“-Horná Potôň dňa 30.mája(nedeľa) o 14.00 na ihrisku Malé Blahovo.
5) na základe SP čl. 58/3 nariaďuje odohrať zápas 19.kola I.trieda SŽ.TJ Veľká Paka-FC Nový Život dňa 27.apríla(utorok) o 16.30 na ihrisku Veľká Paka.
6) nariaďuje odložené U1 turnaje prípraviek skupiny F,G,H odohrať v termíne 1.mája(sobota).
7) nariaďuje odložené zápasy SŽ. 17.kola skupiny A,B odohrať 19.mája(streda) o 16.30.
8) nariaďuje odložené zápasy SŽ.18.kola skupiny A,B odohrať 2.júna(streda) o 17.00.
9) námietku mužstva TJ Družstevník Ižop neprerokovala podľa čl.125 SP, nakoľko nespĺňa predpísané náležitosti podľa čl.123/i SP.
II. DISCIPLINÁRNA KOMISIA (z 22.apríla 2010):
1.) Nepodmienečne zastavená činnost: U480 Csóka Tamás (Povoda II.dos.) 2MZ za 1/3a, U481 Soós Tibor (Horný Bar II.dos.) 4MZ za 1/6b, U482 Németh Jozef (Blatná n./O. I.dos.) 1MZ za 1/5a, U483 Lakatos Pavol (Mierovo III.dos.) 2MZ za 1/5a,U507 Gaál Jozef (Holice I.dor.) 1MZ za 1/5a, U508 Szlanyina Richard (Lehnice I.dor.) 2MZ za 1/5a, U509 Pék Zoltán (Šamorín B, I.dor.) 3MZ za 1/3a, U510 Bíró Zoltán (Dolný Štál I.dor.) 1MZ za 1/5a všetci od 22.4.2010. U484 Bertalan Balázs (Baka I.dos.) 6MZ za 1/6b, U485 Keszoczeová Mária (Zlaté Klasy, ženy) 2MZ za 1/6/1a ,U486 Zsemlyeová Eva (Tôň, ženy 2MZ za 1/6/1a od 15.4.2010.
2.) Zastavená činnosť na 1 MZ N po 4. ŽK podľa Prílohy 1 bod 13.5.a/ DP (v zmysle čl. B/1/d/ RS, čl. 30 DP a Prílohy 1 bod 13.7. DP za evidenciu ŽK zodpovedá klub!): U487 Szikela František (M.Dvorníky II.dos.), U488 Polák Pavol (Horná Potôň II.dos.)chp, U489 Darnay Ladislav (Padáň II.dos.)chp, U490 Hluško Michal (Veľká Paka II.dos.), U491 Szabó Peter (Kos.Kračany
3.) Zastavená činnosť na 2 MZ N po 8.ŽK podľa Prílohy 1 bod 13.5.b./DP(v zmysle čl. B/1/d/ RS, čl. 30 DP a Prílohy 1 bod 13.7. DP za evidenciu ŽK zodpovedá klub!): U496 Mészáros Tibor (Lúč n./O. II.dos.), U497 Tóth Árpád (Okoč I.dos.)chp, od 22.4.2010.
4.) Zmena trestu : U498 Krisztián Vass (Sap III.dos.) zmena trestu na podmienečné, 3MZ do 30.8.2010 na základe DP 7/31/2.
5.) Neprerokované: U499 Gall Dušan (Janíky I.dos.), U500 Zalka František (Trnávka B III.dos.), U511 Takács Dávid (Janíky I.dor.), U512 Mészáros Balázs (Jahodná I.dor) DK upozorňuje na čl. C/6/f RS!)
6.) Tresty: U501 DK trestá Družstevník Mierovo za NS usporiadateľa č.5( Miklós Eugen) voči AR1 podľa 2/1a pokutou 30 Eur. DK žiada od klubu zaplatiť aj RP 20 Eur podľa C/5g RS. Eugena Miklósa trestá zákazom výkonu usporiadateľa 1 mesiac podľa 1/3a, a zákazom vstupu do priestorov kde môže dôjsť do styku s DO.
U502 DK trestá rozhodcu Pavola Miklósa podľa prílohy 3/5 zastavením činnosti na 1 mesiac NP od 22.4.2010, za zápas 20.kola Horná Potôň-Ižop.
7.) Oznamy DK: U503 DK obdržala písomné vyjadrenia od mužstiev Družstevník Horná Potôň a Družstevník Ižop k neoprávnenému štartu domáceho hráča Ladislava Stemmera ako aj vyjadrenie samotného hráča Stemmera. DK po pozvaní predsedu mužstva Družstevník Horná Potôň Františka Bódisa, vedúceho mužtva Horná Potôň Krisztiána Tótha, hráča Ladislava Stemmera, hráča Miroslava Voľného a následne ich vypočutí dospela k záveru, že k neoprávnenému štartu hráča v stretnutí 20.kola II.triedy dosp. Horná Potôň-Ižop nedošlo.DK kapitána Družstevník Horná Potôň Zsolta Orbána trestá zákazom výkonu funkcie kapitána na 3 mesiace NP, podľa prílohy 1/10 DP, vedúceho mužstva Družstevník Horná Potôň Krisztiána Tótha zákazom výkonu vedúceho mužstva 3 mesiace NP podľa prílohy 1/10 DP, obaja od 22.4.2010. DK od dnešného dňa hráčovi Ladislavovi Stemmerovi uvoľňuje činnosť.DK klub Družtevník Horná Potôň trestá pokutou 30 Eur podľa prílohy 2/6 DP. DK ďalej žiada klub Horná Potôň zaplatiť RP 20 Eur.
U512 – DK zistila nedostatky pri dodržovaní súťažného poriadku klubmi a rozpisu súťaže, preto žiada všetkých zodpovedných funkcionárov klubov, aby tieto predpisy dôkladne preštudovali a tým predišli ďalším nedorozumeniam smerom na DK.
III. KOMISIA ROZHODCOV (z 22.4. 2010):
1) vykonala zmeny rozhodcov na 22. kolo a vydelegovala rozhodcov na 23.kolo
2) zo zápasov sa neskoro ospravedlnil Jozef Matlák (1.prípad)
3) zo zápasov 23.kola sa ospravedlnili rozhodcovia:
sobota : Vojtech Bíró, Attila Klempa, Ladislav Csölle, Gaál Marian
nedeľa: Stojka Ján
4) berie na vedomie dlhodobú PN rozhodcu Ladislava Matusa.
5) pozastavuje delegovanie rozhodcu Gábora Kozmu na 1 týždeň, podľa článku 4g/PDR za neúčasť na seminári
6) v 21. súťažnom kole pri vyplňovaní Zápisu o stretnutí sa dopustili chyby rozhodcovia:
5 chýb Ján Bajnóczy, 2 chyby Ladislav Szőke
7) oznamuje záujemcom o funkciu rozhodca, že sa môžu prihlásiť na sekretaráte ObFZ Dunajská Streda, Ádorská 37 v úradných hodinách alebo na telefónnych číslach 031/552-22-440 alebo 0908/724 694
IV. OBSADENIE STRETNUTÍ ROZHODCAMI ( od 26. apríla - 6.mája.2010):
3. kolo |
Starí páni - Východ |
26. 4. 2010 |
čas |
HR |
|
FC Jahodná |
Dynamo Trstená n/O |
17:15 |
T. Szalánczi |
|
Stavreco DS |
FC Gabčíkovo |
17:15 |
T. Nagy |
|
ZsVAK DS |
Ajax Kostolné Kračany |
17:15 |
A. Vida |
|
MsZ Dolný Štál |
FC Vrakúň |
17:15 |
A. Ábrahám |
3. kolo |
Starí páni - Západ |
26. 4. 2010 |
čas |
HR |
|
Družstevník Michal n/O |
FC Lehnice |
17:15 |
I. Nagy |
|
Favorit Blatná n/O |
DSC Orechová Potôň |
17:15 |
T. Czucz |
|
FC Horný Bar |
Old Boys Trnávka |
17:15 |
M. Köver ml. |
|
Old Boys Horná Potôň |
FC Holice n/O |
17:15 |
J. Koczó |
19. kolo |
St. žiaci sk. A |
27. 4. 2010 |
čas |
HR |
|
Veľká Paka |
Nový Život |
16:30 |
V. Bajnóczy |
20. kolo |
St. žiaci sk. A |
30. 4. 2010 |
čas |
HR |
|
Trnávka |
Šamorín B |
16:30 |
D. Hepner |
|
Rohovce |
Veľká Paka |
16:30 |
D. Nagy |
|
FK Zlaté Klasy |
Lehnice |
16:30 |
A. Vida |
|
Čenkovce |
Horný Bar |
16:30 |
T. Szalánczi |
20. kolo |
St. žiaci sk. B |
30. 4. 2010 |
čas |
HR |
|
Topoľníky |
Veľké Dvorníky |
16:30 |
R. Földes |
|
Veľký Meder |
Okoč-Sokolec |
16:30 |
R. Polák |
|
Baka |
Trhová Hradská |
16:30 |
T. Író |
23. kolo |
I.trieda |
1. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
|
FK BAKA |
ŠK ROHOVCE |
16:30 |
L. Szőke |
P. Szabó |
J. Tóth |
|
BALOŇ |
SC ČENKOVCE |
16:30 |
F. Lukács |
C. Kosár |
T. Szalánczi |
23. kolo |
I.trieda |
1. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
|
HUBICE |
ŇÁRAD |
16:30 |
M. Gaál |
J. Mészáros |
I. Nagy |
|
PADÁŇ |
FC POVODA |
16:30 |
N. Bors |
V. Bajnóczy |
A. Lelkes |
|
IŽOP |
MICHAL na OSTROVE |
16:30 |
Ö. Horváth |
T. Dohorák |
L. Molnár |
|
ČILIZSKÁ RADVAŇ |
FC NOVÝ ŽIVOT / B / |
16:30 |
G. Kolečányi |
T. Czucz |
J. Stojka |
21. kolo |
III.trieda |
1. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
|
FK TRNÁVKA / B / |
ŠAMORÍN / B / |
16:30 |
L. Flaska |
G. Világi |
J. Bajnóczy |
23. kolo |
I.trieda dorast |
1. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
|
FK ŠG 2007 DS |
Šamorín B |
10:30 |
J. Koczó |
M. Köver ml. |
|
Čilizská Radvaň |
ŠC Čenkovce |
14:00 |
T. Czucz |
J. Stojka |
20. kolo |
St. žiaci sk. A |
1. 5. 2010 |
čas |
HR |
|
Nový Život |
Veľké Blahovo |
10:00 |
G. Világi |
20. kolo |
St. žiaci sk. B |
1. 5. 2010 |
čas |
HR |
|
Ižop |
Kostolné Kračany |
14:30 |
T. Dohorák |
|
Gabčíkovo |
Medveďov |
10:00 |
J. Stojka |
|
Vrakúň |
Malé Dvorníky |
10:00 |
R. Földes |
U 1 |
prípravky |
1. 5. 2010 |
čas |
HR |
Skupina F |
Štvrtok n/O |
|
10:00 |
R. Polák |
Skupina G |
Roma Zlaté Klasy |
|
10.00 |
T. Író |
Skupina H |
Rohovce |
|
10.00 |
D. Nagy |
23. kolo |
I.trieda |
2. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
|
VEĽKÉ BLAHOVO |
OKOČ-SOKOLEC |
16:30 |
Ö. Horváth |
F. Miklós |
V. Bajnóczy |
|
FC VYDRANY |
TJ LEHNICE |
16:30 |
J. Mészáros |
C. Kosár |
N. Bors |
|
ŠM ŠTVRTOK na OSTROVE |
JAHODNÁ |
16:30 |
G. Világi |
F. Lukács |
J. Bajnóczy |
|
BLATNÁ na OSTROVE |
FK TRNÁVKA |
10:30 |
T. Katona |
D. Hepner |
J. Matlák |
|
ŠM JANÍKY |
KRÁLOVIČOVE KRAČANY |
16:30 |
J. Matlák |
T. Katona |
L. Csölle |
|
KOSTOLNÉ KRAČANY |
HOLICE na OSTROVE |
16:30 |
A. Klempa |
R. Šimon |
R. Földes |
23. kolo |
II.trieda |
2. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
|
VEĽKÁ PAKA |
LÚČ na OSTROVE |
16:30 |
L. Flaska |
A. Muzsay |
M. Köver ml. |
|
MFK MALÉ DVORNÍKY |
SC POTONSKÉ LÚKY |
16:30 |
L. Szőke |
V. Bíró |
G. Kolečányi |
|
DOLNÝ ŠTÁL |
HORNÁ POTOŇ |
16:30 |
L. Molnár |
T. Czucz |
C. Megály |
|
HORNÝ BAR |
SC VEĽKÉ DVORNÍKY |
16:30 |
P. Szabó |
J. Tóth |
J. Sládeček |
21. kolo |
III.trieda |
2. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
|
TRSTENÁ N/O |
FK BLAHOVÁ |
16:30 |
T. Dohorák |
J. Koczó |
A. Lelkes |
|
ŠK ČAKANY |
SAP |
16:30 |
A. Ábrahám |
A. Vida |
D. Hepner |
|
MIEROVO |
BODÍKY |
10:30 |
G. Kolečányi |
L. Flaska |
L. Kovács |
23. kolo |
I.trieda dorast |
2. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
|
Trhová Hradská |
Okoč-Sokolec |
14:00 |
R. Földes |
R. Šimon |
|
FC Vydrany |
TJ Lehnice |
14:00 |
C. Kosár |
N. Bors |
|
Ohrady |
Jahodná |
14:00 |
V. Bajnóczy |
F. Miklós |
|
Dolný Štál |
FK Baka |
14:00 |
T. Czucz |
C. Megály |
|
FK Zlaté Klasy |
Holice n/O |
14:00 |
J. Bajnóczy |
F. Lukács |
21. kolo |
II.trieda dorast |
2. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
|
Ňárad |
ŠK Rohovce |
14:00 |
A. Ábrahám |
O. Szabó |
|
Horná Potôň |
FK 2007 ŠG DS B |
14:00 |
A. Muzsay |
M. Köver ml. |
15. kolo |
Ženy |
2. 5. 2010 |
čas |
HR |
|
Družstevník Dolný Štál |
MFK Malé Dvorníky |
10:30 |
I. Antal |
|
Rohovce |
Slovan Tôň |
10:30 |
T. Nagy |
4. kolo |
Starí páni - Východ |
3. 5. 2010 |
čas |
HR |
|
Dynamo Trstená n/O |
FC Vrakúň |
17:15 |
J. Koczó |
|
Ajax Kostolné Kračany |
MsZ Dolný Štál |
17:15 |
N. Bors |
|
ZsVAK DS |
Stavreco DS |
17:15 |
R. Polák |
|
FC Jahodná |
FC Gabčíkovo |
17:15 |
A. Vida |
4. kolo |
Starí páni - Západ |
3. 5. 2010 |
čas |
HR |
|
Old Boys Trnávka |
Old Boys Horná Potôň |
17:15 |
A. Ábrahám |
|
DSC Orechová Potôň |
FC Horný Bar |
17:15 |
T. Czucz |
|
FC Lehnice |
Favorit Blatná n/O |
17:15 |
I. Nagy |
|
Happy Boys Rohovce |
Družstevník Michal n/O |
17:15 |
A. Lelkes |
21. kolo |
St. žiaci sk. A |
4. 5. 2010 |
čas |
HR |
|
Čenkovce |
Trnávka |
16:30 |
A. Muzsay |
|
Horný Bar |
FK Zlaté Klasy |
16:30 |
R. Földes |
|
Lehnice |
Nový Život |
16:30 |
D. Nagy |
|
Veľké Blahovo |
Rohovce |
16:30 |
G. Kozma |
|
Veľká Paka |
Orechová Potôň |
16:30 |
T. Szalánczi |
21. kolo |
St. žiaci sk. B |
4. 5. 2010 |
čas |
HR |
|
Vrakúň |
Topoľníky |
16:30 |
J. Koczó |
|
Malé Dvorníky |
Baka |
16:30 |
C. Megály |
|
Trhová Hradská |
Gabčíkovo |
16:30 |
A. Ábrahám |
|
Medveďov |
Baloň |
16:30 |
R. Polák |
|
Kostolné Kračany |
Veľký Meder |
16:30 |
T. Író |
|
Okoč-Sokolec |
Veľké Dvorníky |
16:30 |
G. Kolečányi |
16. kolo |
I.trieda |
5. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
AR2 |
|
OKOČ-SOKOLEC |
KRÁLOVIČOVE KRAČANY |
17:30 |
G. Világi |
J. Mészáros |
L. Flaska |
|
FK TRNÁVKA |
ŠK ROHOVCE |
17:30 |
F. Lukács |
T. Dohorák |
P. Szabó |
|
JAHODNÁ |
HOLICE na OSTROVE |
17:30 |
J. Matlák |
T. Czucz |
A. Klempa |
|
TJ LEHNICE |
SC ČENKOVCE |
17:30 |
L. Molnár |
N. Bors |
G. Kolečányi |
|
VEĽKÉ BLAHOVO |
BALOŇ |
17:30 |
V. Bíró |
L. Szőke |
T. Szalánczi |
|
FC VYDRANY |
KOSTOLNÉ KRAČANY |
17:30 |
I. Nagy |
J. Bajnóczy |
C. Megály |
|
ŠM ŠTVRTOK na OSTROVE |
FK BAKA |
17:30 |
Ö. Horváth |
T. Katona |
V. Bajnóczy |
|
BLATNÁ na OSTROVE |
ŠM JANÍKY |
17:30 |
L. Csölle |
M. Köver ml. |
C. Kosár |
16. kolo |
I.trieda dorast |
6. 5. 2010 |
čas |
HR |
AR1 |
|
FK Baka |
Šamorín B |
17:30 |
J. Koczó |
M. Köver ml. |
|
Jahodná |
Holice n/O |
17:30 |
G. Kolečányi |
N. Bors |
|
TJ Lehnice |
ŠC Čenkovce |
17:30 |
C. Kosár |
D. Hepner |
|
Trhová Hradská |
Čilizská Radvaň |
17:30 |
A. Lelkes |
T. Szalánczi |
|
FC Vydrany |
FK Zlaté Klasy |
17:30 |
J. Tóth |
R. Földes |
|
Ohrady |
FK ŠG 2007 DS |
17:30 |
A. Muzsay |
A. Vida |
|
Dolný Štál |
ŠM Janíky |
17:30 |
A. Ábrahám |
O. Szabó |
VI. ZMENY V DELEGOVANÍ ROZHODCOV
I. trieda dos (24.-25.4.2010)
Trnávka – Janíky so 16.00 ( I. Nagy HR za V. Bíró, L. Flaska AR1 za P. Miklós)
II. trieda dos (24.-25.4.2010)
Blahová – Trnávka B so 16.00 (L. Csölle AR2 za J. Matlák)
Sap – Trstená so 16.00 ( V. Bíró HR za L. Flaska)
I. trieda dorast (24.-25.4.2010)
Šamorín B – FK Zlaté Klasy so 13.30 (Földes R AR 1 za P. Miklós
Za obsahovú časť tejto správy zodpovedajú orgány a komisie ObFZ. Voči rozhodnutiam uverejneným v tejto úradnej správe sa možno odvolať na VV ObFZ do 15 dní odo dňa uverejnenia.