Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Halový turnaj v Topoľníkoch

18. 1. 2010

HALOVÝ FUTBALOVÝ TURNAJ DOSPELÝCH O PUTOVNÝ POHÁR PREDSEDU ObFZ DUNAJSKÁ STREDA

XV. ročník - Športová hala Topoľníky – 16. januára 20109

 

Tradičný halový futbalový turnaj dospelých, ktorý v tomto roku pätnástykrát organizoval Oblastný futbalový zväz Dunajská Streda sa hral v športovej hale v Topoľníkoch. Na tento turnaj sa každoročne pozývajú najlepšie družstvá MO Dunajská Streda podľa jesenných tabuliek. Diplomy, futbalové lopty, poháre a individuálne ocenenia kapitánom a vyhodnoteným hráčom odovzdal Predseda ObFZ Dunajská Streda Ing. Arpád Benovič.

 

Tréneri nominovali na turnaj týchto hráčov:

Štvrtok n/O: Pörsök Adrián – Sobolič Tomáš, Bankó Pavel, Kadlečík Juraj, Mészáros András, Varga Ladislav, Göndör Pavol, Hromada Ladislav, Valocsay Štefan, Ajpek Marián, Leto-Jozaniak Ondrej, Horváth Jozef, Vihnalík Tomáš, Mészáros Ondrej; tréner: Hudek Roman

Rohovce: Farkas Tomáš – Tar Tibor, Csiba Jozef, Vass Pavel, Varjú Ladislav, Méry Zoltán, Lipka Zoltán, Farkas Juraj, Vass Pavol; tréner: Varjú Ladislav

Holice n/O: Sipos Gergely – Csánó Dávid, Bernáth Tibor, Tóth Peter, Bernáth Jozef, Görcs Peter, Štrba Lukáš, Gyurkovics Norbert, Mészáros Marián, Simon Olivér, Bernáth Tomáš, Ravasz Dávid, Varga Balázs, Navrátil Ladislav, Póda Michal; tréner: Ing. Czafik Štefan

Okoč-Sokolec: Lukovics Ladislav – Tóth Árpád, Nagy Peter, Raffai Ondrej, Dohorák Erik, Köles Ján, Kollár Igor, Halász Zsolt, Belucz Gábor, Vendégh Gábor, Bombicz Tibor, Czajlik Tibor; tréner: Czajlik Tibor

Kráľovičove Kračany:  Krček Tibor – Biegelbauer Róbert, Hacsik Ján, Fekete Szabolcs, Viszkocs Szilárd, Fehér Mihály, Hervay Andreas, Lelkes Ladislav, Csáder Gabriel, Bíró Tibor, Hervay Ladislav, Lelkes Tamás, Hodossy Patrik, Fenes Tamás; tréner: Pavlík Rudolf 

Lehnice: Szabados Adrián – Jankovič Peter, Krafčík Tomáš, Helész Marek, Marinič Peter, Novotný Juraj, Szlanyina Richard, Sandtner Michal, Burda Miroslav, Fedor Ivan, Varga Eugen, Horváth Roland, Zirig Martin, Paták Martin; tréner: Lyžica Gabriel

Čakany: Fatul Tomáš – Krumpolec Radomír, Tanáč Ľubor, Mikóczy František st., Vizent Krisztián, Heinlein Peter, Strmiska Michal, Ečery Andrej, Sáha Ľudovít, Mikóczy František ml., Kováč Robert, Dudáš Peter, Bugár Árpád, Páleš Jozef, Roman Andrej, Szilinszky Tomáš; tréner: Valovič Ján

Potônske Lúky: Jirkovský Jaroslav – Méri František, Vígh Ladislav, Bartal Tomáš, Sárközy Boris, Potásch Peter, Ambrus Jozef, Csiba František, Csánó Daniel, Kontár František, Kevický Peter, Takács Ondrej, Nagy Štefan, László Jozef, Wimmer Peter, Pőthe Dénes, Klempa Ladislav; tréner: Takács Ondrej

 

Výsledky:

Skupina “A”:

Lehnice – Čakany 3:1, g.: Fedor Ivan (2.), Novotný Juraj (18.), Fedor Ivan (20.) – Strmiskla Michal (4.)

Okoč-Sokolec – Štvrtok n/O 1:2, g.: Raffai Ondrej (21.) – Hromada Ladislav (7.), Mészáros András (9.)

Čakany – Štvrtok n/O 1:2, g.: Ečery Andrej (1.) – Valocsay Štefan (10.), Mészáros András (17.)

Lehnice – Okoč-Sokolec 0:2, g.: Bombicz Tibor (18.), Raffai Ondrej (22.)

Okoč-Sokolec – Čakany 6:0, g.: Belucz Gábor (6., 22.), Bombicz Tibor (10.), Dohorák Erik (16.), Tóth Árpád (17.), Nagy Peter (24.)

Štvrtok n/O – Lehnice 2:2, g.: Hromada Ladislav (16., 22.) – Burda Miroslav (20.), Zirig Martin (23.)

Tabuľka:   1. Štvrtok n/O  3     2     1     0        6:4              7

2. Okoč-Sokolec 3  2     0    1        9:2              6

3. Lehnice         3     1    1     1        5:5              4

4. Čakany          3     0    0     3        2:11             0

 

Skupina “B”:

Rohovce – Potônske Lúky 2:0, g.: Farkas Juraj (3.), Varjú Ladislav (24.)

Holice n/O – Kráľovičove Kračany 4:3, g.: Fehér Mihály (vlastný) (4.), Varga Balázs (9.), Bernáth Tibor (18.), Mészáros Marián (19.) – Csáder Gabriel (8.), Hervay Ladislav (21.), Bíró Tibor (22.)

Potônske Lúky – Kráľovičove Kračany 0:1, g.: Lelkes Tamás (24.)

Rohovce – Holice n/O 2:1, g.: Vass Pavol (13.), Farkas Juraj (20.) – Štrba Lukáš (1.)

Holice n/O – Potônske Lúky 3:0k.- nedostatočný počet hráčov na ihrisku

Kráľovičove Kračany – Rohovce 0:1, g.: Lipka Zoltán (8.)

Tabuľka:   1. Rohovce       3     3     0     0        5:1              9

2. Holice n/O     3     2     0     1        8:5              6

3. Kráľovičove Kračany 3 1 0 2        4:5              3

4. Potônske Lúky   3   0   0     3        0:6              0

 

Zápasy o umiestnenia:

semifinále 1: Štvrtok n/O – Holice n/O 2:1, g.: Bankó Pavel (7.), Varga Ladislav (9.) – Görcs Peter (9.)

semifinále 2: Rohovce – Okoč-Sokolec 5:2, g.: Varjú Ladislav (10., 20.) Farkas Juraj (11.), Lipka Zoltán (14.), Méry Zoltán (24.) – Dohorák Erik (10.), Bombicz Tibor (21.)   

o 7.-8. miesto: Čakany – Potônske Lúky 2:1, g.: Kováč Robert (6., 23.) – Nagy Štefan (13.)

o 5.-6. miesto: Kráľovičove Kračany – Lehnice 3:1, g.: Hodossy Patrik (4.), Hervay Andreas (7.), Csáder Gabriel (20.) – Fedor Ivan (9.)

o 3.-4. miesto: Holice n/O – Okoč-Sokolec 3:1, g.: Simon Olivér (20., 24.), Görcs Peter (8.) – Raffai Ondrej (14.)

finále: Štvrtok n/O – Rohovce 1:0, g.: Varga Ladislav (1.)

 

Najlepší hráč turnaja: Hromada Ladislav (Štvrtok n/O)

Najlepší brankár turnaja:  Fatul Tomáš (Čakany)

Kráľ strelcov po rozstrele: Farkas Juraj (Rohovce)

Najlepší strelci:

3 – Bombicz Tibor (Okoč-Sokolec), Farkas Juraj (Rohovce), Fedor Ivan (Lehnice), Hromada Ladislav (Štvrtok n/O), Raffai Ondrej (Okoč-Sokolec), Varjú Ladislav (Rohovce)

2 – Belucz Gábor (Okoč-Sokolec), Dohorák Erik (Okoč-Sokolec), Csáder Gábor (Kráľovičove Kračany), Görcs Peter (Holice n/O), Kováč Robert (Čakany), Lipka Zoltán (Rohovce), Mészáros András (Štvrtok n/O), Simon Olivér (Holice n/O)

 

Rozhodovali: Csölle Ladislav, Molnár Ladislav, Szabó Peter

 
Reklama