Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


18. kolo výsledky

28. 3. 2010

  1. trieda dospelí – 18. kolo



Družstevník OKOČ-SOKOLEC ŠK ROHOVCE 3 : 1 (1 : 1)

Družstevník KRÁLOVIČOVE KRAČANY Družstevník HOLICE na OSTROVE 3 : 0 (0 : 0)

FK TRNÁVKA SC ČENKOVCE 0 : 3 (0 : 1 )

Palas JAHODNÁ Družstevník BALOŇ 2 : 2 (1 : 1)

TJ LEHNICE N&N Atyp KOSTOLNÉ KRAČANY 4 : 1 (1 : 0 )

Družstevník VEĽKÉ BLAHOVO FK BAKA 1 : 1 (1 : 0)

FC VYDRANY ŠM JANÍKY 1 : 0 (0 : 0 )

Dynamo BLATNÁ na OSTROVE ŠM ŠTVRTOK na OSTROVE 3 : 1 (2 : 0 )

 

 

1. TJ LEHNICE 17 15 1 1 46 : 12 46 22

2. ŠK ROHOVCE 17 10 3 4 38 : 21 33 6

3. Družstevník OKOČ-SOKOLEC 17 10 1 6 39 : 29 31 7

4. Družstevník KRÁLOVIČOVE KRAČANY 17 8 6 3 27 : 16 30 3

5. ŠM ŠTVRTOK na OSTROVE 17 8 4 5 30 : 25 28 4

6. Družstevník HOLICE na OSTROVE 17 8 3 6 27 : 31 27 3

7. N&N Atyp KOSTOLNÉ KRAČANY 17 8 2 7 34 : 28 26 -4

8. SC ČENKOVCE 17 8 0 9 32 : 27 24 -6

9. FC VYDRANY 17 7 3 7 23 : 31 24 0

10. Družstevník BALOŇ 17 6 2 9 39 : 44 20 -10

11. Dynamo BLATNÁ na OSTROVE 17 6 1 10 36 : 36 19 -2

12. ŠM JANÍKY 17 5 3 9 22 : 30 18 -9

13. FK TRNÁVKA 17 4 4 9 25 : 37 16 -2

14. Družstevník VEĽKÉ BLAHOVO 17 4 4 9 21 : 38 16 -11

15. FK BAKA 17 4 3 10 15 : 33 15 -15

16. Palas JAHODNÁ 17 3 4 10 22 : 38 13 -8

 

II. trieda dospelí 18.kolo

 

Družstevník LÚČ na OSTROVE SC VEĽKÉ DVORNÍKY 1 : 2 (0 : 1)      

FC POVODA Družstavník MICHAL na OSTROVE 0 : 3 (0 : 0)      

Družstevník HORNÁ Potôň FC NOVÝ ŽIVOT / B / 2 : 2 (2 : 0)      

ŇÁRAD Družstevník ČILIZSKÁ RADVAŇ 1 : 0 (0 : 0)      

SC POTONSKÉ LÚKY Družstavník IŽOP 0 : 2 (0 : 0)      

Družstevník VEĽKÁ PAKA Družstevník HORNÝ BAR 5 : 1 (1 : 0)      

MFK MALÉ DVORNÍKY Družstevník PADÁŇ 4 : 0 (1 : 0)      

Poľnohospodár HUBICE Družstevník DOLNÝ ŠTÁL 0 : 1 (0 : 1)

 

 

1. SC POTONSKÉ LÚKY 17 13 1 3 35 : 22 40 16

2. Družstavník IŽOP 17 12 2 3 62 : 32 38 11

3. MFK MALÉ DVORNÍKY 17 12 2 3 52 : 26 38 14

4. Družstavník MICHAL na OSTROVE 17 12 1 4 38 : 18 37 10

5. Družstevník DOLNÝ ŠTÁL 17 10 2 5 37 : 24 32 8

6. Družstevník VEĽKÁ PAKA 17 8 2 7 43 : 30 26 2

7. ŇÁRAD 17 8 1 8 31 : 26 25 1

8. Družstevník HORNÝ BAR 17 7 2 8 30 : 41 23 -4

9. Družstevník ČILIZSKÁ RADVAŇ 17 5 7 5 27 : 31 22 -5

10. Poľnohospodár HUBICE 17 6 2 9 28 : 39 20 -4

11. FC NOVÝ ŽIVOT / B / 17 5 4 8 42 : 42 19 -8

12. SC VEĽKÉ DVORNÍKY 17 4 7 6 25 : 33 19 -8

13. FC POVODA 17 4 3 10 26 : 43 15 -12

14. Družstevník LÚČ na OSTROVE 17 4 2 11 22 : 33 14 -10

15. Družstevník PADÁŇ 17 3 1 13 15 : 45 10 -17

16. Družstevník HORNÁ Potôň 17 2 3 12 24 : 52 9 -15

 

 

  1. kolo dospelí III. trieda

 

 

FK BLAHOVÁ ŠK ČAKANY 0 : 2 (0 : 2)      

Družstevník MIEROVO ŠK Team TRSTENÁ N/O 1 : 0 (1 : 0)      

FK TRNÁVKA / B / Poľnohospodár SAP 2 : 1 (1 : 0)      

FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN / B / Sokol BODÍKY 3 : 2 (1 : 1)  

 

 

1

ŠK ČAKANY

16

11

2

3

43 : 16

35

11

2

ŠK Team TRSTENÁ N/O

16

10

4

2

25 : 11

34

10

3

Sokol BODÍKY

16

10

2

4

53 : 26

32

8

4

FC ŠTK 1914 ŠAMORÍN / B /

16

8

2

6

40 : 26

26

-1

5

Družstevník MIEROVO

16

8

0

8

43 : 36

24

0

6

Poľnohospodár SAP

16

5

2

9

37 : 42

17

-7

7

FK BLAHOVÁ

16

3

3

10

38 : 42

12

-12

8

FK TRNÁVKA / B /

16

1

1

14

11 : 91

4

-17

 

  1. trieda dorast – 18. kolo

 

 

Družstevník Okoč-Sokolec

ŠTK 1914 Šamorín B

4 : 0

3 : 0

 

 

 

FK Baka

ŠC Čenkovce

5 : 0

4 : 0

 

 

 

Palas Jahodná

Družstevník Čilizská Radvaň

4 : 0

1 : 0

 

 

 

TJ Lehnice

FK Zlaté Klasy

2 : 3

2 : 2

 

 

 

FK ŠG 2007 Dunajská Streda

Trhová Hradská

5 : 0

1 : 0

 

 

 

FC Vydrany

ŠM Janíky

9 : 0

4 : 0

 

 

 

OFK Rapid Ohrady

Družstevník Dolný Štál

1 : 4

1 : 2

 

 

 

 

Mužstvo Holice na Ostrove malo voľno

 

1

FK ŠG 2007 Dunajská Streda

16

15

1

0

94 : 7

46

22

2

FC Vydrany

16

13

1

2

90 : 20

40

19

3

OFK Rapid Ohrady

16

13

1

2

66 : 14

40

13

4

FK Zlaté Klasy

16

9

1

6

46 : 25

28

1

5

Palas Jahodná

16

9

1

6

40 : 34

28

4

6

TJ Lehnice

16

9

0

7

42 : 37

27

6

7

FK Baka

16

8

1

7

39 : 28

25

1

8

Trhová Hradská

16

8

0

8

44 : 42

24

0

9

Družstevník Čilizská Radvaň

16

6

3

7

24 : 36

21

-3

10

Družstevník Dolný Štál

16

6

2

8

22 : 46

20

-1

11

Družstevník Okoč-Sokolec

16

5

2

9

25 : 60

17

-1

12

ŠC Čenkovce

16

5

1

10

25 : 36

16

-14

13

ŠTK 1914 Šamorín B

15

4

2

9

34 : 42

14

-10

14

Družstevník Holice n/O

15

1

0

14

9 : 93

3

-18

15

ŠM Janíky

16

0

0

16

8 : 88

0

-27

 

II. trieda dorast 16. kolo

 

ŠK Rohovce DAC 1904 Dunajská Streda C 0 : 11 (0 : 6)      

N&N Atyp Kostolné Kračany B Ňárad 3 : 0 (0 : 0)      

 

 

1. DAC 1904 Dunajská Streda C 12 10 1 1 78 : 6 31 16

2. FK 2007 ŠG Dunajská Streda B 10 6 0 4 39 : 16 18 3

3. N&N Atyp Kostolné Kračany B 11 5 3 3 21 : 18 18 3

4. ŠK Rohovce 12 4 1 7 22 : 75 13 -11

5. Horná Potôň 10 3 1 6 15 : 35 10 -5

6. Ňárad 11 2 0 9 16 : 41 6 -9

 

Pozn.:

Mužstvá Pataš a Mad odstúpili zo súťaže. Ich výsledky boli anulované

 

 

Starší žiaci 14. kolo skupina A

 

Trnávka

Rohovce

1 : 7

0 : 6

 

 

 

Nový Život

Orechová Potôň

9 : 2

6 : 0

 

 

 

FK Zlaté Klasy

Holice na Ostrove

9 : 0

3 : 0

 

 

 

Čenkovce

Šamorín B

0 : 9

0 : 7

 

 

 

Veľké Blahovo

Veľká Paka

1 : 4

1 : 3

 

 

 

 

 

Tabuľka

 

 

1

Šamorín B

12

11

0

1

85 : 10

33

15

2

FK Zlaté Klasy

12

10

2

0

74 : 5

32

14

3

Nový Život

12

8

2

2

76 : 17

26

8

4

Veľké Blahovo

12

8

1

3

57 : 22

25

7

5

Lehnice

11

7

2

2

81 : 15

23

8

6

Čenkovce

12

5

0

7

26 : 29

15

-3

7

Rohovce

12

5

0

7

47 : 55

15

-3

8

Veľká Paka

12

4

0

8

27 : 40

12

-6

9

Holice na Ostrove

12

4

0

8

14 : 77

12

-6

10

Orechová Potôň

12

3

2

7

23 : 48

11

-7

11

Horný Bar

11

1

1

9

12 : 66

4

-11

12

Trnávka

12

0

0

12

6 : 144

0

-21

 

Mužstvá H. Potôň a Roma Zlaté Klasy odstúpili zo súťaže, Ich výsledky boli anulované.

 

  1. kolo starší žiaci B skupina

 

 

Topoľníky

Baloň

1 : 0

1 : 0

 

 

 

Gabčíkovo

Ižop

4 : 0

1 : 0

 

 

 

Baka

Veľký Meder

4 : 0

1 : 0

 

 

 

Vrakúň

Veľké Dvorníky

1 : 2

0 : 1

 

 

 

Malé Dvorníky

Okoč-Sokolec

3 : 1

2 : 0

 

 

 

Trhová Hradská

Kostolné Kračany

6 : 0

3 : 0

 

 

 

 

 

 

 

1

Topoľníky

13

12

0

1

68 : 10

36

15

2

Malé Dvorníky

13

10

1

2

70 : 11

31

10

3

Okoč-Sokolec

13

9

1

3

61 : 22

28

7

4

Baka

13

9

1

3

37 : 16

28

7

5

Gabčíkovo

13

8

2

3

38 : 16

26

8

6

Trhová Hradská

13

6

0

7

34 : 23

18

0

7

Baloň

13

5

1

7

32 : 26

16

-5

8

Veľké Dvorníky

13

4

3

6

31 : 42

15

-3

9

Veľký Meder

13

4

1

8

21 : 49

13

-8

10

Vrakúň

13

4

0

9

21 : 45

12

-6

11

Ižop

13

3

2

8

19 : 35

11

-7

12

Kostolné Kračany

13

2

2

9

10 : 60

8

-10

13

Medveďov

12

1

0

11

5 : 92

3

-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Reklama