Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


17. kolo - výsledky

22. 3. 2010

Dynamo Blatná n/O-Družstevník Okoč-Sokolec 3:0(1:0) 2. Marczel Zoltán, 65., 67. Miklós Imrich
ŠM Janíky-ŠM Štvrtok n/O 1:4(1:0) 9. Balucha Branislav - 53., 55. Hromada Ladislav, 79. Dávid Szabolcs, 89. Almási Tamás
FK Baka-FC Vydrany 0:1(0:0) 55. Zöld Adrián

N § N Atyp Kostolné Kračany-Družstevník Veľké Blahovo 2:1(1:0) 2. Miklós Pavol, 73. Csiffári Csaba – 67. Novák Attila

Družstevník Baloň-TJ Lehnice 0:2(0:1) 36. Novotný Juraj, 82. Fedor Ivan                                 
SC Čenkovce-Palas Jahodná 1:0(0:0) 90. Illés Attila

Družstevník Holice n/O-Futbalový klub Trnávka 1:1(1:0) 18. Tóth Peter – 85. Ondua Hubert
ŠK Rohovce-Družstevník Kráľovič. Kračany 0:1(0:0) 75. Hervay Ladislav

1.    TJ Lehnice             16    14   1    1    42:11      43

2.    ŠK Rohovce             16    10   3    3    37:18      33

3.    Dr. Okoč-Sokolec       16    9    1    6    36:28      28

4.    ŠM Štvrtok n/O         16    8    4    4    29:22      28

5.    Dr. Kráľovič. Kračany  16    7    6    3    24:16      27

6.    Družstevník Holice n/O 16    8    3    5    27:28      27

7.    N§N Atyp Kost.Kračany  16    8    2    6    33:24      26

8.    SC Čenkovce            16    7    0    9    29:27      21

9.    FC Vydrany             16    6    3    7    22:31      21

10.   Družstevník Baloň      16    6    1    9    37:42      19

11.   ŠM Janíky              16    5    3    8    22:29      18

12.   Dynamo Blatná n/O      16    5    1    10   33:35      16

13.   Futbalový klub Trnávka 16    4    4    8    25:34      16

14.   Dr. Veľké Blahovo      16    4    3    9    20:37      15

15.   FK Baka                16    4    2    10   14:32      14

16.   Palas Jahodná          16    3    3    10   20:36      12


MO II. trieda dospelí  17. kolo

 

Družstevník Dolný Štál-Družstevník Lúč n/O 3:1(2:1) 12. Takács Peter, 42. Bíró Szabolcs, 82. Póda Dezider – 24. Görcs Zoltán
Družstevník Padáň-Poľnohospodár Hubice 0:2(0:0) 61., 64. Lengyel Ladislav

Družstevník Horný Bar-MFK Malé Dvorníky 0:1(0:0) 88. Bazsó Kristián

Družstevník Ižop-Družstevník Veľká Paka 4:1(2:1) 24., 90. Pajor Karol, 45, Vörös Gabriel, 59. Kušnír Csaba – 16. Nagy Peter

Družstevník Čilizská Radvaň-SC Potônske Lúky 1:1(0:0) 55. Csicsó Ján – 72. Nagy Jaroslav

FC Nový Život "B"-TJ Ňárad 2:0(0:0) 79. Domonkos Roland, 90. Kiss Ladislav

Družstevník Michal n/O-Družstevník Horná Potôň 4:0(2:0) 37., 58. Nagy Karol, 42. Puha František, 77. Kálmán Norbert

SC Veľké Dvorníky-FC Povoda 1:0(0:0) 48. Végh Ján

 


1.    SC Potônske Lúky                   16    13   1    2    35:20      40

2.    Družstevník Ižop                       16    11   2    3    60:32      35
3.    MFK Malé Dvorníky                  16    11   2    3    48:26      35
4.    Družstevník Michal n/O           16    11   1    4    35:18      34
5.    Družstevník Dolný Štál            15    9    1    5    34:22      28
6.    Družstevník Veľká Paka          16    7    2    7    38:29      23
7.    Družstevník Horný Bar             16    7    2    7    29:36      23
8.    TJ Ňárad                                     16    7    1    8    30:26      22
9.    Družstevník Čilizská Radvaň   16    5    7    4    27:30      22
10.   Poľnohospodár Hubice           16    6    2    8    28:38      20
11.   FC Nový Život "B"                       16    5    3    8    40:40      18
12.   SC Veľké Dvorníky                    15    3    6    6    21:30      15
13.   FC Povoda                                  16    4    3    9    26:40      15
14.   Družstevník Lúč n/O                 16    4    2    10   21:31      14
15.   Družstevník Padáň                   16    3    1    12   15:41      10
16.   Družstevník Horná Potôň         16    2    2    12   22:50      8
 


MO III. trieda dospelí  15.

FC ŠTK 1914 Šamorín "B"-FK Blahová 0:0(0:0)

Sokol Bodíky-Futbalový klub Trnávka "B" 2:1(1:0) 6. Varjú Peter (vlastný), 90. Kozmér Mário – 56. Szalay Alexander

Poľnohospodár Sap-Družstevník Mierovo 5:4(0:4) 65., 85. Szakál Tomáš, 50. Tóth Csaba, 70. Raftík Imrich, 80. Miklós Ferenc – 31., 40. Sudar Alexander, 30. Rigó Ľudovít, 43. Rigó Attila

ŠK Team Trstená n/O-ŠK Čakany 1:0(1:0) 32. Dömötör Vojtech

 

 

1.    ŠK Team Trstená n/O                15    10   4    1    25:10      34
2.    Sokol Bodíky                                15    10   2    3    51:23      32
3.    ŠK Čakany                                   15    10   2    3    41:16      32
4.    FC ŠTK 1914 Šamorín "B"        15    7    2    6    37:24      23
5.    Družstevník Mierovo                    15    7    0    8    42:36      21
6.    Poľnohospodár Sap                  15    5    2    8    36:40      17
7.    FK Blahová                                   15    3    3    9    38:40      12
8.    Futbalový klub Trnávka "B"         15    0    1    14    9:90      1
 

MO I. trieda dorast  17. kolo


Družstevník Dolný Štál-Družstevník Okoč-Sokolec 1:0(0:0)

ŠM Janíky-OFK Rapid Ohrady 0:8(0:4)

FK ŠG 2007 Dun.Streda-FC Vydrany 4:1(2:0)

FK Zlaté Klasy-Poľnohospodár Trhová Hradská 5:1(3:1)

Družstevník Čilizská Radvaň-TJ Lehnice 2:0(0:0)

SC Čenkovce-Palas Jahodná 2:1(2:1)

Družstevník Holice n/O-FK Baka 0:4(0:0)

FC ŠTK 1914 Šamorín "B"-Voľný žreb

1. FK ŠG 2007 15 14 1 0 89 : 7 43 25
2. Ohrady 15 13 1 1 65 :10 40 16
3. Vydrany 15 12 1 2 81 :20 37 19
4. Lehnice 15 9 0 6 40 :34 27 9
5. FK Zlaté Klasy 15 8 1 6 43 :23 25 -2
6. Jahodná 15 8 1 6 36 :34 25 4
7. Trhová Hradská 15 8 0 7 44 :37 24 0
8. Baka 15 7 1 7 34 :28 22 1
9. Čilizská Radvaň 15 6 3 6 24 :32 21 -3
10. Dolný Štál 15 5 2 8 18 :45 17 -4
11. Čenkovce 15 5 1 9 25 :31 16 -14
12. Šamorín B 14 4 2 8 34 :38 14 -10
13. Okoč-Sokolec 15 4 2 9 21 :60 14 -1
14. Holice n/O 15 1 0 14 9 :93 3 -15
15. Janíky 15 0 0 15 8 :79 0 -24

MO II. trieda dorast  15. kolo
FK ŠG 2007 Dun.Streda "B"-ŠK Rohovce 9:1(2:0)

Športový klub Mad-Družstevník Horná Potôň

TJ Pataš-N § N Atyp Kostolné Kračany "B"

TJ Ňárad-DAC 1904 Dunajská Streda "C" 1:7(1:3)

 
 1.   DAC 1904 Dunajská Streda "C"       15    12   2    1    87:11      38
 2.   FK ŠG 2007 Dun.Streda "B"              15    12   0    3    88:11      36
 3.   N § N Atyp Kostolné Kračany "B       14    8    3    3    34:21      27
 4.   Športový klub Mad                               14    6    2    6    34:45      20
 5.   Družstevník Horná Potôň                   14    5    1    8    21:44      16
 6.   TJ Pataš                                                14    4    2    8    31:44      14
 7.   ŠK Rohovce                                          15    4    1    10   27:92      13
 8.   TJ Ňárad                                                15    1    1    13   12:66      4
 

 Športový klub Mad a TJ Pataš odhlásili svoje družstvá. Tabuľka bude aktuálna až po anulovaní všetkých zápasov týchto družstiev!

 

 
Reklama